Wpis z mikrobloga

Mam małe pytanie do użytkowników Androida. Otóż. Mam taką zachciewajkę, żeby zaktualizować CM11 do najnowszej wersji. Wcześniej wszystko było okej. Tryb Recovery, rach ciach, klik i po sprawie. A teraz jest tak, że chcę wejść w tryb Recovery (wiadomo VOL+ home power). Pojawia mi się logo Samsunga, 3 sekundy czerni, znów logo Samsunga i nic. Koniec. Czy ktoś wie czemu tak się dzieje? Szukałam trochę informacji na różnych forach, ale konkretnej informacji nie znalazłam.

Mój telefon to Samsung Galaxy S3 mini.

#bojowkaandroid #android #cm11 #kiciochpyta
  • 14
@alczas1: Kurde, właśnie się tego obawiałam. Jakoś nie lubię Odina (leń przeze mnie przemawia). :-P No ale, jak muss to muss. Chociaż tak się zastanawiam, czy jeszcze się nie wstrzymać i poczekać do CM12, kiedy ta wersja będzie już w miarę stabilna i bez wykrzaczeń.
@alczas1: W sumie możesz mi odpowiedzieć na jedno małe pytanie (któreś z kolei). Czy jak zrobię ten re-flash, to stracę dane wszystkie? Bo tak naprawdę tylko tego się obawiam. Ustawiania wszystkiego od początku.
@alczas1: Dziękuję. W takim razie poczekam. Bo teraz mam taki nawał pracy a i telefon mi potrzebny, to się wstrzymam na jakiś weekend i wtedy się szarpnę na nową wersję. Póki mi to chodzi całkiem dobrze, to nie będę się tam wychylać... tak tylko mnie podkusiło i naszło, żeby może się update'ować. A tu masz babo placek. No mam. :-)
@meciasek: Jeżeli chodzi o lollipopsa na SGS3 mini, to kumpel go właśnie instalował. Tę wersję stable i mimo wszystko są jeszcze spore problemy. Generalnie telefon jest mi potrzebny i musi mi chodzić bezawaryjnie. Więc póki co się jeszcze wstrzymam. :-)
A teraz jest tak, że chcę wejść w tryb Recovery (wiadomo VOL+ home power)


@souriss: W opcjach programistycznych jest coś takiego jak zaawansowany restart, który pozwala przejść w recovery od razu, bez bawienia się w trzymanie przycisków. W sumie nie wiem czy to coś pomoże, ale możesz spróbować ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Mortal84: Aaa, spróbowałam. Ale niestety. To samo. Pokazało się logo i kaputt. Czarny ekran. Czyli to faktycznie coś się spieprzyło. Ale dzięki za pomysł. Dzięki temu sobie odblokowałam opcje programistyczne, bo ich na wierzchu nie miałam. :-)