Wpis z mikrobloga

Gdzie można na spokojnie zrobić kupę w Warszawie? Jak publiczna to tylko szczelna zamknięta, a nie oddzielone ze sobą cienką ścianą, że słyszysz nawet oddech twojego kompana obok.
Poważnie się pytam, bo w domu nie mogę.

#warszawa
  • 21
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@srebola: Jak załatwisz to raz dwa, to może w jakiejś szkole w trakcie trwania lekcji. Ochronie powiedz, że idziesz do wychowawczyni w sprawie syna. Nazwiska nauczycieli znajdziesz na stronie szkoły, nazwisko ucznia podaj Makowski.

Jak chces wysrać się na bogato to sorry, ale nikt ci takich luksusów za free niezapewni. Daj znać co z tego wyszło.
  • Odpowiedz
@Kaplanka: Tam pacjenci co chwila chcą się wbić do kibla, ale czekaj już wiem. Najlepiej chyba pójdę do takiego oddziału, gdzie pacjenci są przykuci do łóżka.

@Grzesiek4: 30 minut minumum siedzę na kiblu, bo gram gry na smartfonie xD
@karolburza: DOBRA WYDUPCZAM STĄD I NA STACJĘ IDĘ, #!$%@? TO BĘDZIE MOJE KROLESTWO! IDEM
  • Odpowiedz
@srebola: bardziej chodziło mi o to ile czasu zbiera Ci się kupa, co Ci przeszkadza w chudych ścianach w publicznej toalecie? Że ktoś Ciebie pozna? Nie są one przeźroczyste przecież.
  • Odpowiedz
@srebola: o taki oddział mi właśnie chodziło, jak ostatnio byłam w szpitalu i poszłam siku to WC dla pacjenta, jak na szpitale było bardzo zadbane. Wiadomo czemu xd. No i pojedyncze, tak jak marzysz :D
  • Odpowiedz