Wpis z mikrobloga

Wchodzi w tym miesiącu do sprzedaży behringer xtouch.
Cena w stanach 599$
Czyli porównywalna z Icon qcon pro
https://www.youtube.com/watch?v=W2RVnqTWATk&spfreload=10

o ile jakość w/w dziadostwa jest porównywalna (mam uprzedzenia do behringera),
to z icona można zbudować duży stół za sprawą dodatkowych modułów.
Oba interfejsy używają mackie HUI

Dla porównania stary używany Mackie HUI stoi w stanach ok 600$

i to by było na tyle kontrolerów #daw z tłumikami 8+master
Oczywiście trzeba przekopać fora czy to działa z naszym dawem i systemem, jak działa to wcale nie znaczy, że będzie działać po aktualizacji czegokolwiek.
Chyba najgorsza linia produktów #homestudio
#produkcjamuzyki
S.....Q - Wchodzi w tym miesiącu do sprzedaży behringer xtouch.
Cena w stanach 599$
...
  • 3
@SUQ-MADIQ: Nie znałem tego drugiego kontrolera, wygląda imponująco, porównując cenowo to faktycznie Behringer trochę się nie popisał. Jednak o kompatybilność bym się aż tak nie martwił, jeżeli deweloperzy nie są złośliwi to nic nie stoi na przeszkodzie żeby wyciągnąć każdy parametr do dowolnego przypisania, tak działa np. Reaper, można przydzielić wszystko, od przycisków transportu po komendy typu "następna ścieżka" czy "głośność aktywnej ścieżki", do skrótów klawiszowych jak i kontrolek MIDI.
@NeXIcE: Tak to działa w przypadku kontrolerów midi, ale te do daw mają problemy i to nie małe. Dlatego zrezygnowałem z interfejsu-kontrolera w jednym.

Co do behringera to urządzenie kompaktowe (dla ludzi używających graty jak znalazł) niestety nie jest to uznana marka w niczym.

Iqon miał świetny pomusł, niestety buraki zmaścili go dizajnem appla (po co to?) a oszczędzili na jakości.
Wynikiem jest kiepska jakość (rozkleja się, wyświetlacz pofalowany)

Marzy mi