Wpis z mikrobloga

Mirki napiszcie taką aplikację jak #tinder która będzie służyła tylko do umawiania się na seks bez otoczki "poznawanie nowych osób". Uchroni to biednych mireczków, którym jakieś paskudne różowe lochy #rozowepaski piszą "co ty sobie wyobrażasz, ja nie szukam ruchania tylko chciałam poznać ciekawych ludzi!!!11".
Wiecie, wszyscy wiemy, bo to powszechnie wiadomo, że tinder jest po to, by znaleźć sobie ruchanko. Po to samo jest #badoo Ale niestety, są kretynki (i kretyni, żeby nie było), które nie kumają tej szlachetnej ideii. I zakładają tam konta loszki w związku, z mężem i gówniakami...

Żeby nie było - ja nie korzystam z #tinder - ale jestem na czasie i zapodaję dobrą propozycję. Na pewno hajs zarobicie na tym. Co myslicie? Aplikacja działałaby jak tinder. Dodajemy fotki, opis jacy jesteśmy, kogo szukamy. I byłoby zaznaczone, że naszym celem jest doprowadzenie do randki a potem seksu. A nie poznawanie znajomych "bo mają fajne zdjęcia" albo wpieprzanie się w #friendzone z atencjuszkami.

#tfwnogf #pomyslnabiznes
  • 9
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: 1. Gdzie jest napisane, że badoo to dla erotomanów? Podaj mi chociaż 1 źródło tej rewelacji.
2. Taki portal istnieje i się nazywa erodate, laski typu 6/10 dostają tam po 600 wiadomości dziennie.
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: wszystkim chodzi o seks bo o co? ;d tylko z jednymi wyjdzie, drugimi nie. kobiety same prowokują do tego by je okłamywać. tu niby poznajesz je jak "kolega", a tu czynami dążysz do seksu. zwykle działa jak nie jestes totalnie odebrany jako brzydki cipciak ;d
  • Odpowiedz
@Donk_von_Fisher: Już tinder jest taką aplikacją, wykorzystanie aplikacji zależy od ludzi. Przecież jako twórca nie będziesz pilnował wszystkich użytkowników czy aby na pewno nie spotykają się tylko na kawe :D
  • Odpowiedz