Wpis z mikrobloga

"Teraz zobaczymy, czy Berg też potrafi zarządzać w kryzysie". Wg mnie trener Legii nie ma sobie nic do zarzucenia, on wykazuje się profesjonalizmem podczas gdy wpędzanie w kryzysy wynika z nieprofesjonalizmu i błędów zarządzających - patrz walkower z Celticiem i sprzedaż Radovica przed najważniejszym meczem w rundzie. Na obecną chwilę to tylko on i kilku piłkarzy dają nadzieję na osiągnięcie poziomu na jakim ta drużyna chce być.
#mecz #legia #przemyslenia #przemysleniazdupy
  • 6
@wilko: Zdecydowanie nie ułatwiają mu roboty i obawiam się wręcz, że prędzej czy później nie zdzierży takiej amatorki i pójdzie do jakiegoś lepiej zorganizowanego klubu. Co do jego pracy, dziwić może nieco podejście z tą rotacją, ale ostatecznie to on jest fachowcem i lepiej wie, jak przygotować piłkarzy do gry. Faktem jednak jest, że początki każdej rundy wyglądały słabo i na pewno jest to problem, który w przyszłości trzeba będzie wyeliminować.
@wilko: dokładnie , a sytuacja z Radoviciem przypomina mi sytuacje z sezonu 11/12 gdzie sprzedano Borysiuka , Komorowskiego i Rybusa w trakcie sezonu a jak nie udało sie wygrac mistrzostwa to z trenera zrobiono kozła ofiarnego

Btw. dziwie sie ze takiemu komus jak Berg chce sie pracowac z kims tak nieprofesjonalnym jak Lesnodorski
@Kimbaloula: Dokładnie, na początku wysoko ceniłem zarządzających, mam nadzieję, że więcej błędów już się nie pojawi bo Berg w końcu rzuci to w #!$%@?. Wkurza mnie też ten ciągły najazd na rotacje, "eksperci", "dziennikarze", znajdą sobie coś to wałkują to w nieskończoność, każdy nagle fachowiec. Założę się, że niedługo Berg przestanie odpowiadać na pytania o rotacje... Niektórzy dziennikarze też się muszą jeszcze dużo nauczyć, tych analiz się już nie da czytać.
@wilko: Niestety, zarządzający są w tym biznesie nowi i wiele jeszcze muszą się nauczyć. Sytuacje takie jak z Celtikiem nie powinny się nigdy przytrafiać, popełniono zbyt wiele błędów, które są najzwyczajniej w świecie na poziomie szkolnym i szkoda, że zbyt wiele w klubie działa na zasadzie eksperymentu. Z drugiej strony są pozytywy, w dalszym ciągu klub dominuje nad wszystkimi w Polsce pod względem sportowym i finansowym, a do tego wciąż się