Wpis z mikrobloga

Kupno current gena coraz bliżej a ja nie mogę się zdecydować :( Jak myślicie, którą konsolę lepiej kupić? Xbox ONE ma lepsze ekskluziwy, stabilniejszy net, pewnie lepsze wentylowanie przez to że jest większy niż PS4 i w sumie wygodniejszy pad. Plusy PS4 to marginalnie lepsza grafika w multiplatformach i połączenie z PS Vita.

Czekam na wasze zdanie.
#pytanie #konsole #gry #ps4 #xboxone
  • 16
@Wandsbeker: pisałeś coś o wentylowaniu to uprzedzę Cię, że według mnie PS4 jest głośniejszym sprzętem niż np. PS3. Sprawdzone na 3 konsolach.
No i na tym chyba minusy PS4 się kończą.

stabilniejszy net

Jak padły serwery podczas ataków to i Xboxa i PS, więc jakbyśmy chcieli porównywać serwery obu platform to marginalna różnica.
Pad z PS4 jest teraz na mega wysokim poziomie, więc porównywanie teraz obu kontrolerów nie ma sensu. To
@MooMoo: według mnie XBOX ONE przeznaczony jest głównie dla graczy z USA. Widać to było m.in. po premierze i to jak traktowali Polskę - kraj trzeciego świata.
W Japonii X1 sprzedawał się/sprzedaje się fatalnie, okropnie, nikt nie chce kupować, za to w USA w styczniu i grudniu był top1 sprzedawnych konsol.

Pamiętam też, że od razu po premierze PS4 wyszło, że konsole sprzedawane na rynek w Hameryce były produkowane w Chinach,
Widać to było m.in. po premierze i to jak traktowali Polskę - kraj trzeciego świata.


@aanndrzej: ms traktuje kilkanaście krajów na poważnie, cała reszta to dla niego trzeci świat niestety

W Japonii X1 sprzedawał się/sprzedaje się fatalnie, okropnie, nikt nie chce kupować, za to w USA w styczniu i grudniu był top1 sprzedawnych konsol.


@aanndrzej: tylko że w Japonii ogólnie lepiej sprzedają się konsole przenośne a wśród stacjonarek nic nie
@aanndrzej:

Jak padły serwery podczas ataków to i Xboxa i PS


tylko przypomnij sobie po jakim czasie wstały serwery MS, a po jakim Sony

Pad z PS4 jest teraz na mega wysokim poziomie


Jeżeli nie brać pod uwagę czasu działania