Wpis z mikrobloga

Mirki, #orange czasami okazyjnie sprzedaje pracownikom telefony które były "egzemplarzami pokazowymi"- ostatnio znajomy nabył #iphone 5 i po zrobieniu apdejtu #ios (nie wiem jak było przed apdejtem bo nie sprawdzaliśmy) ani nie idzie ściagnąć żadnej apki, ani zapisać zdjęć. Czy to możliwe że są to jakieś wykastrowane egzemplarze nie posiadające pełnej funkcjonalności czy ziomek coś robi źle? #pytanie
  • 23
@mlek: ja kiedyś kupowałem od znajomego z play pokazowy model iPhone 5s (ten ktory jest w salonie wystawiony jako demo) i był to normalny i "pełny" model telefonu tyle ze był używany. Wiec moim zdaniem twój znajomy robi coś zle.
@kuba: żadnych nie miał mankamentów, brak rys na obudowie i wyswietlaczu w końcu nie wyobrażam sobie żeby ktoś stał przy stoisku z iphonem i go specjalnie niszczył raczej sprowadza sie to tylko do "pomacania" i poklikania w menu:). A nie miał słuchawek w komplecie i na pudełku tam gdzie jest ta nalepka z numerem seryjnym było napisane małymi literkami po angielsku ze produkt demonstracyjny -nie do sprzedaży.
@mlek: W przypadku oprogramowania w wersji demo zdjęcia są usuwane. Jest to pokazowa wersja systemu, która nie pozwala na zapełnienie pamięci i ogranicza funkcje. Dokonaj aktualizacji systemu przez iTunes, demo zostanie usunięte i telefon będzie posiadał standardową wersję oprogramowania.