Wpis z mikrobloga

Treść przeznaczona dla osób powyżej 18 roku życia...
  • 77
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ripp1337: @shido: Super dziewczyna bo pozwala chłopakowi ćpać? No sory myślałem, że jak kocha to dba o niego a nie mu jeszcze narkotyki daje. Ciekawe czy nadal będzie "super dziewczyną" jak się spali narkotykami i dupy da kolegom.
  • Odpowiedz
@ethics: Aż nie wiem, co ci powiedzieć. Chyba tylko to, że powinieneś wyjść z piwnicy i zobaczyć, że świat jest różnorodny i nie należy ulegać wygodnym stereotypom.
  • Odpowiedz
@ripp1337: Po prostu nie obracam się w środowisku młodzieży dla której jedynym celem jest się narkotyzować i chodzić na haju cały dzień. Masz ty godność człowieka?
  • Odpowiedz
@ethics: Ja też nie obracam się w takim środowisku. Nie mam zamiaru zmieniać twojego światopoglądu, ale radzę pamiętać, że kategoryczne sądy wygłaszają głównie płytcy i zaściankowi ludzie.
  • Odpowiedz
@mattvott: Nie jestem uzależniony ani w sensie fizycznym ani w sensie psychicznym w przeciwieństwie np do #!$%@? papierosów. Jak nie zapale fajki to czuje ze mi tego brak, natomiast są okresy kiedy nie pale np kilka tygodni i wcale nie odczuwam takiej potrzeby. Tak samo jak wiem, ze np jutro mam #!$%@? dzień w pracy to nie pale żeby sie nie rozleniwiac i nie czuje takiej potrzeby. Mam to pod
  • Odpowiedz
@Tobian: Poprosila mnie kiedys żebym ja nauczył papierosy skręcać wiec swoja wwiedze wykorzystala, a ze nie raz i nie piec byla świadkiem jak ja krecilem to wie ocb. Stary ona jest tak ogarnięta ze nawet może z kuchni wychodzić bo wiem ze sie nie zgubi ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@riizzlaa: kiedyś taką miałem, miała 17lat jak sie do mnie wprowadziła. Wracałem z pracy i dostawałem zimne piwko, cycka, discovery history w telewizji itp.
Teraz sie rucha z arabami we włoszech po 5ciu latach narzeczeństwa ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz