Wpis z mikrobloga

#wot #worldoftanks

Jaka ta nowa fizyka jest #!$%@? :/
Medy straciły mobilność, T62 rozpędza się jak mucha w smole o innych czołgach których zaletą była mobilność nie wspomnę.
Ktoś w ciebie lekko wjedzie i już robisz obrót o 180 stopni mimo że jedziesz czołgiem ciężkim który waży 50 ton (_ )
Jadąc amx 13 90 wjechałem w jakiś kamień i mnie obróciło o 180 stopni, a gdy przejeżdżałem przez jakąś stertę gruzu to po wyskoku obróciło mnie o 90 stopni.

Jak nie zwiększą przyczepności to będzie jedna wielka #!$%@?.
  • 6
@zgred: No tak, zgadzam się po części, ale medy (głównie mam na myśli wysokotierowe) już od jakiegoś czasu są moim zdaniem nieco OP. I przydałby im się jakiś mały nerf, może właśnie w takiej postaci WG ma zamiar je zbalansować. No nie wiem, za dużo nie będę narzekał, ani się wypowiadał, bo widziałem tylko filmiki (z pokazem możliwości nowej fizyki), a grać na testowym jeszcze przyjemności nie maiłem.
@Buy_the_ticket: Skoro są takie op to dlaczego u większości graczy średni DMG rozkłada się tak TD>HT>MD ?
Są OP w rękach dobrych graczy, którzy grają nimi bo dają więcej frajdy i można nimi pocisnąć, a pomidory i średniaki nadal w nich lamią.
@zgred: Każdy czołg w rękach dobrych graczy potrafi zdziałać cuda (wiem to po sobie ( ͡ ͜ʖ ͡)).

TD - Główne zadanie (w szczególności teraz, po nerfie pola widzenia) robienie DMG! I takzwany "Camp bush".

HT - Główne zadania: "przepychanie" flanek, praca pancerzem (wymiana - pocisk za pocisk z innymi typami czołgów, bo prawie zawsze masz nad nimi przewagę HP). Przyjmowanie (rozsądne) DMG na klatę, no
@Buy_the_ticket: Ale ty mi nie musisz pisać do czego służą bo ja to dobrze wiem tylko prawda jest taka, że na randomach to DMG wygrywa bitwy.
Druga sprawa jest taka, że najwięcej na to jak bardzo OP są medy X tieru narzekają pomidory i cytryny i w zasadzie to głównie dlatego, że fioletowi na nich wymiatają.
A potem wsiada taka pierdoła i nagle okazuje się, że już nie jest taki OP.
@zgred: Nie porównuj mnie proszę do pomidorów, bo takowym nie jestem, po pierwszych kilkuset bitwach (aktualnie mam prawie 18 k) więc wiem o czym mówię. A twierdzenie, iż tylko DMG wygrywa bitwy to idiotyzm (przykro mi) ,w takim przypadku według twojego twierdzenia wszyscy graliby TD'kami, bo mają największy potencjał w robieniu DMG.