Wpis z mikrobloga

Z lekkim opóźnieniem ale jest najnowszy odcinek #jakbyniepaczec. Dziś trochę z okazji jutrzejszej premiery #houseofcards a trochę dlatego, że wpadłam w sieci na bardzo ciekawe zestawienie. Ranking w programie nie jest nasz, powstał na podstawie artykułu (link w opisie), w którym publicysta pracujący w Waszyngtonie przez 22 lata przyjrzał się politycznym serialom z USA i ocenił je pod kątem realizmu i wiarygodności. Gdzie znalazło się House of Cards? Zapraszam do oglądania (i uciekam sprzed komputera, więc mogę nie odpisywać od razu).

#seriale #kultura #rozrywka #usa
  • 12
@kajaszafranska: co do realizum hos zgadzam się. Wrzucanie kogoś pod metro tak bardzo realne.
Szkoda, że brakuje the boss w zestawieniu ;( (i jeszcze większa szkoda, że serial nie był kontynuowany. Szczególnie po wątkach, które otwierały się)
@jarbi: Myślę, że autor brał pod uwagę seriale, które teraz lecą albo zostały bardzo niedawno skasowane. Brakuje Bossa, brakuje też West Wing, ale nie modyfikowałam treści, bo nie mam niestety wystarczającej wiedzy na ten temat.