Wpis z mikrobloga

Mam problem, jakiś czas temu piłem piwo, smak czekolada. To było najlepsze chyba jakie udało mi się kiedykolwiek zdobyć iii zapomniałem jego nazwy. Może ktoś z was skojarzy i pomoże. Cechy szczególne: prawie zerowe odczucie alkoholu, pochodziło z Anglii albo Szkocji, koszt około 7-8zł. W nazwie kojarzy mi się coś z mr. albo captain. W sklepie była jedyna ostatnia butelka więc sprzedawca raczej nie pomoże. Idealna, gęsta piana i wyraźny, mocny ale nie nachalny smak gorzkiej czekolady. Bardzo aksamitne i mega pijalne. Błagam o pomoc :(
#piwo #alkohol #ktokolwiekkupilktokolwiekpil #pomocy

Edit: A i około 4-5%
  • 12
@dzikiwonsz: Z czekoladowych stoutów jest znany i bardzo dobrze oceniany Samuel Smiths Organic Chocolate Stout - cena gdzieś w tym zakresie i abv się zgadza - do dostania w piwnych sklepach
@Klotzmann: Próbowałem w ten sposób i nie ma niestety. @m_bielawski: Na pewno nie to.

Chyba znalazłem, ale nie jestem pewien, bo nie mogę namierzyć zdjęcia żadnej butelki, logo bardzo mi się kojarzy. Głowy jednak nie dam więc jak ktoś coś jeszcze zna to proszę o kolejne sugestie. Trochę tylko mi nie pasuje to "vanilla and soft Greek coffee", ale pamięć może zatarła szczegóły jakieś.