Wpis z mikrobloga

@ketorw: coś z Tobą nie tak? dlaczego zadajesz takie pytania? Do ludzi wyciągających wnioski z d--y nic nie mam, z ciekawości pytam.

@darmowe_konto: jakże się ciesze, że Twoje zdanie nie ma żadnego wpływu no moje życie.

@Krunhy: Ubiór? Czyli
  • Odpowiedz
@Pobe: i to nie są wnioski z d--y, bo właśnie pedały takie akcje odwalają, dlatego pytam

Gdzie mieszkasz? :) Chętnie zapoznałbym Cię z moim kolegą gejem. Lubi takich pulchnych pedałków. Jak jesteś zainteresowany, to pisz priv. ;)


@Kopamatakawapl: xD

autorze jakiej ty reakcji się spodziewałeś? xD
  • Odpowiedz
  • 0
@Pobe: Pewnie jakieś inne fioletowe elementy/części ubioru. Generalnie nie jestem znawcą w tym temacie, powinieneś poszukać na angielslo języcznych forach informacji na ten temat/ ludzi którzy trochę dłużej siedzą w tym temacie.
  • Odpowiedz
@Pobe: Podziwiam odwagę, też sobie kiedyś chciałam zrobić włosy na fiolet, zieleń lub niebieski, ale stchórzyłam. Tylko nie wiem, czy ci te farby ostatecznie nie zniszczą włosów, no i niestety zmywają się niefajnie.
  • Odpowiedz
Ludzie mają ból d--y o ból d--y. Dziwicie się, że ktoś ocenia? Mnie to nie dziwi, po co całe pokaż mordę, skoro nie wolno się wypowiedzieć, że ktoś ma moim zdaniem n------e pod kopułą, że zrobił sobie taką krzywdę. Drugi pisze, że mu się podoba - ok, nie neguję tego.
  • Odpowiedz
masz duże doświadczenie z pedałami jak widzę.


@Pobe: jednego znam osobiście, w porządku koleś. Nie pedał tylko gej. Niestety w telewizji i internecie się pedałów naoglądałem bo wciskają ich gdzie się da, szczególnie w tv, stąd takie wnioski wyciągam.

Skoro nie jesteś pedziem, dlaczego takie coś z siebie robisz? Aż tak rozpaczliwie atencji poszukujesz? Bo ja serio nie potrafię zrozumieć. Chyba, że po prostu lubisz mieć taki kolor włosów, to
  • Odpowiedz
@Killjoy: Same farby nie niszczą włosów - rozjaśnianie je niszczy. Zawsze możesz sobie zafarbować - to nie jest aż takie trudne i przy odrobinie samozaparcia można to zrobić nawet samemu. Ja polecam, bo lubię różnorodność :-) Jeżeli się zdecydujesz, koniecznie pochwal się na #kolorowewlosy :-)

@FELIX90: Oczywiście, że możesz się wypowiedzieć, że ktoś ma Twoim zdaniem „n------e pod kopułą, że zrobił sobie taką krzywdę”. Pytanie jednak co Ci to daje? Bo wpływ na tę osobę raczej jest
  • Odpowiedz