Wpis z mikrobloga

@Wojt_ASR: Dawaj na jakieś wykopiwo nad wisłę w okolice poniata, to się go moze spotka.
Ty masz smykałkę do szukania guza xD

Swoją drogą niewyobrażalne jest dla mnie jak tyle czasu może nagrywać i nie dostać oklepu.
Daleko do niego nie mam, może się przejdę i zapytam XD
Pozwolę sobie wkleić mój komentarz z innego wątku. Gościa można nieco załatwić jego własną bronią. Aż jestem gotów wybrać się w jakiś weekend do Warszawki tylko po to by taką akcję odwalić.

1. Kupujemy podpiwek i delektujemy się jego smakiem.
2. Przychodzi cwaniak i pyta co robimy.
3. Mówimy, ze możemy tutaj to pić (bez pokazywania butelki)
4. Cwaniak dzwoni z radością po bagiety.
5. Bagiety przyjeżdżajo, cwaniak mówi, ze tu łamio
Pobierz Krupier - Pozwolę sobie wkleić mój komentarz z innego wątku. Gościa można nieco załat...
źródło: comment_eJhaQTRs6wNzwtodFBMEcch3xkhK4Ent.jpg
@Krupier: niech się szykuje, jest nienormalny, więc i tak mu puszczą nerwy, myślę, że łatwo go sprowokować. butelki nie trzeba mu pokazywać, wystarczy zakryć etykietę i nie sprawdzi, czy bezalkoholowe. nawet jak się przygotuje to będzie miał dwa wyjścia - albo odpuścić albo ryzykować wzywanie na marne + oskarżenie o napaść/nękanie/cokolwiek. coś się zawsze znajdzie
@Niedokonczone_Zdani: o #!$%@?. Jakby ktoś robił przypau i rozwalał butelki, zaczepiał ludzi po pijaku to postawa jak najbardziej na plus, ale jak koleś łapie spokojnych ludzi albo jakieś różowe to gratuluje bycia #!$%@?. Mam nadzieję, ze trafi na grupkę "patriotów" (przy okazji kibiców) i ich spróbuje zatrzymać.