Wpis z mikrobloga

@Niedokonczone_Zdani: troche frajerstwo ze strony tych dwóch gości. no bo sorry, ale ich jest dwóch, gość nie jest żadnych strażnikiem miejsskim, ani policjantem i w momencie, w którym szarpie jednego z tych gości, to drugi powinien gościa sprowadzić do parteru, a przynajmniej pomóc cumplowi. no a jedyne na co ich było stać, to jakaś ucieczka...
  • Odpowiedz
ja #!$%@? #!$%@?, jak to widze to mnie trzęsie. Złapał bym #!$%@? za łachy, #!$%@?ł mu z bani tak jak trzeba, kamere #!$%@?ł do wody za takie akcje. Co za #!$%@?.
  • Odpowiedz
@ohjohny: jakie ujęcie obywatelskie, mówisz do typa dotknij mnie to dostaniesz bombe w ryj i na tym jego ujęcie się kończy, #!$%@? mnie obchodzi jego kamera, bo chwile później mogłaby nagrywać ryby najwyżej
  • Odpowiedz
@ohjohny: @Niedokonczone_Zdani: @Bagienniak: @Wojt_ASR: A przepraszam bardzo, czy nagrywanie i upublicznianie nagrań bez zgody osoby występującej jest legalne? Bo pamiętam za czasów gimbazy jak wrzuciłem zdjęcie nauczycielki w internety to została wezwana policja. A pan Boski oprócz nagrywania i upubliczniania również użył siły, prawdę prawię czy nie prawdę?
  • Odpowiedz
@borysszyc: nie jest legalne, ktos na wykopie pisał że osoby które znajdują się na nagraniach tego #!$%@? szykują pozew zbiorowy w jego strone. Użył siły ale istnieje coś takiego jak ujęcie obywatelskie, ja jednak wychodzę z takiego założenia że jeśli ktoś jest #!$%@? i donosi na mnie na psy że pije piwo na ławce to nie znaczy że ja też muszę się zachowywać w ten sposób. Ojciec mnie uczył że z
  • Odpowiedz