Wpis z mikrobloga

@pytonowski: dlatego moim zdaniem skandalem było, że największy nurek ostatniego czasu został wybrany najlepszym piłkarzem świata. Świetny przykład dają młodzieży. Sport zawodowy to już nie jest sport tylko biznes.
  • Odpowiedz
@pytonowski: Tak, masz rację, że jesteś frajerem i tyle.

Szacunek przede wszystkim tak? Ktoś kto podaje się za kobietę mówi, że ktoś jest p---ą - no nie wiem.
  • Odpowiedz
@pytonowski: Zawsze lepiej niż jakiś frajer na wykopie. Chociaż jestem z tego dumny, a zawsze śmieszą mnie komentarze - Barca cioty, bo tak ;)

Jakie to dojrzałe.
  • Odpowiedz
@Mato: Jestem kibicem Barcy i potwierdzam - Barca to p---y. Alba, Alves, Suarez, Busquets, Pedro, Neymar. Poza tym całkiem nieźle grają w piłkę, jak na p---y.
  • Odpowiedz
@mizer: No chyba Cię p------o człowieku. Busquets? Serio? Chyba tylko mecz z Interem oglądałeś i wielki jesteś kibic.
@pytonowski: No to właśnie pytam kiedy. Nie przekręcaj , nie o to pytałem.
  • Odpowiedz
@Mato: Praktycznie wszystkie mecze z Realem to jest teatr w wykonaniu Barki. Jeśli mecz idzie po ich myśli to się trochę hamują, w przeciwnym wypadku zaczyna się show. I można mówić, że inni tez to robią, ale żadna drużyna nie ma tylu ciot w zespole, żadna nie robi tego w tak perfidny sposób(i żadna się potem tak żałośnie nie tłumaczy).
  • Odpowiedz
@ryzu: w końcu rozkminiłem o co chodzi w tym hasełku, że Barcelona to więcej niż klub


@pytonowski: nie ma sensu dyskutować z niektórymi kibicami tego zespołu, zwłaszcza z tymi, którzy zawsze będą usprawiedliwiać zachowanie niektórych ciot, które mają w składzie.
  • Odpowiedz