Wpis z mikrobloga

Po gównoburzy która rozpętała się pod jednym wpisem dotyczącym noszenia się na codzień jak na wycieczkę w góry przy -30 stopniach i #!$%@? broniących stroju trekkingowego, to już nic mnie nie zdziwi. Teraz przynajmniej wiem jak mogą wyglądać stuleje krytykujące w stylu "NO JAJCA MA ŚCIŚNIĘTE W TYCH RURKACH CO ZA #!$%@? HEHE NIE TO CO JA PRAWDZIWY SAMIEC W ŚNIEGOWCACH". Także stylówa ze zdjęcia ok, ale kolo rzeczywiście za chude te
  • Odpowiedz
no raczej on jest ten bierny


@NiespokojnySzachista: Bierny, bo będzie leżał wygodnie, gdy jakiś różowy będzie go zadowalać? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
(na co niedbające o ubiór stuleje nie mają zazwyczaj szans). Dziwne, że niektóre niebieskie paski nie rozumieją, że to szata robi pierwsze wrażenie - my lubimy po prostu, jak mężczyzna ma styl, of kors zaraz ktoś zaprzeczy XD
  • Odpowiedz
  • 1
@Szaft: strój raczej na zasłaniać mankamenty a nie je uwypuklać. Mam #!$%@? nogi to nie ubieram rurek. Przecież jego spodnie są tak samo #!$%@? jak legginsy na grubej dupie ryczącej czterdziestki
  • Odpowiedz
Po prostu koleś #!$%@? wygląda fizycznie :D. Wyobraźcie sobie w tym stroju Hugh Jackmana z normalnymi nogawkami... Better? :D
  • Odpowiedz
Ale nie kumam co jest nie tak w takim wyglądzie.

@Icesowy: Stulejka mirusiom pękła bo nie mają kasy na takie ciuchy, są brzydcy i grubi i w ogóle to facet ma być facet a nie jakaś popierdółka ubrana jak barbie hurrr durrr TYLKO BUG MORZE NAS OSONDZIĆ!

3 opcje na ruchanie i zapewne którąś wybierze, no i raczej nie są to chłopcy

@sid03: ruchanie to ruchanie. Nie wolno
  • Odpowiedz