Wpis z mikrobloga

Co to się #!$%@?ło to ja nie mam pytań.

Jestem w klubie, plecy mnie bolą. Mówię znajomym, zeby pojsc do domu, ale oni wciaz na parkiecie. Schodzę na dół i siedzę przy stolikach. Patrzę, niektóre Karyny siedzą same, ale miałem wymówkę, ze i tak niedlugo bede się zbierał, poza tym stulejkom motzno.

Nagle widzę loszkę 4/10, ale ciało 9/10( #!$%@? przesrana kombinacja :<), z którą tanczyłem z tyłu ocierając się benizem o jej tyłek na parkiecie, ale jak zobaczyłem twarz to #!$%@?łem w piruetach xD.

Rzeczona loszka przechodzi koło mojego stolika i stoi obok mnie. Patrzy się co chwila na mnie, w końcu mówię do niej 'Dobrze się czujesz?' xD. Potem trochę pogadaliśmy, przedstawiła mnie swoim kolezankom, ale ja i tak chce isc do domu. Mowie, ze musze juz isc, a ona, ze tez idzie i chce isc ze mną. No tak, ma tam swoje kolezanki, ale akurat chce isc ze mna xD.

Pomyslalem 'O #!$%@? szybko jej sie nie pozbedę'. Najnormalniej w świecie bym #!$%@?ł, ale po pierwsze nie jestem az taki niemiły, po drugie w sumie kto nie wybrzydza ten nie rucha...i #!$%@? miałem racje xD.
co?
Wybadałem, gdzie mieszka co i jak. Okazało się, ze wynajmuje mieszkanie, wiec zaproponowalem jej, ze bezpiecznie jej tam odprowadze, bo ona za bardzo nie zna Warszawę. Zgodziła się i idziemy.
Od wyjścia do klubu cały czas trzymaliśmy się za ręce ( #!$%@? jakiś szajs, zeby zaruchac xD).

Zblizamy sie do parku, ona powiedziała, ze tam nocą jest pięknie i zebysmy tam weszli. Wchodzimy i powiem Wam, ze dupy nie urywało, park jak park. Tam drzewo i drzewo, poza tym ciemno jak w dupie u murzyna.
Jestesmy w połowie drogi do wyjścia, a ona powiedziała, ze musi troche odsapnac, wiec usiedlismy na lawkach.

Siadamy i się wtula we mnie, potem się skończyło tak, ze zaczelismy się całować i beniz mi urósł. Wyczuła to dłonią, bo miała wcześniej dłoń na moim rozporku. Rozpięła mi spodnie i zaczęła mi walić konia xD, potem powiedziałem, ze byloby super, gdyby zrobila to po francusku i... zrobila mi loda xD.

Po wszystkim, dzwoni jej telefon i sie okazalo, ze to jej współlokatorka się o nią martwi. CZYLI NICI Z SEKSOW, TRZEBA SIE EWAKUOWAC. Odprowadzilem jej kawałek i zostawiłem tam gdzie miała się spotkać ze swoimi znajomymi.

Wystalkowałem ją na fb i na niektorych zdjeciach jest 6-8/10 wtf. Gdybym ja nie znal i na podstawie tych zdjec bym sie spotkal to czekaloby mnie zdeczko rozczarowanie.

TERAZ PYTANIE DO EKSPERTOW DO SPRAW RUCHANIA, CZYLI #tfwnogf i #podrywajzwykopem XD

Mam jej nr telefonu, chodzi mi głównie o seks, ma w sumie świetne ciało, twarz jakoś zniosę.

Chcialbym to jakos rozegrac, zeby byc od razu u niej w mieszkaniu, a nie #!$%@?ć jakiś szajs typu kawa, spacer.

#rozowepaski #niebieskiepaski
  • 20
@srebola: Jak mawiał mój dziadek
"Kidyś w jak byłem w ORMO to żeśmy takie INBY robili z chłopakami,że to #!$%@?...ale my nie o tym,widzisz wnusiu jak siĘ napatoczy jakaś siksa to ty nie myśl za dużo bo cię od tego łeb rozboli i #!$%@? sflaczeje...bierz szabelkę do łapy i atakuj bo jeszcze kto inny ją spałuje i tyle będzie z finału OOO"
także weź ją ten teges i po kłopocie ale