Wpis z mikrobloga

@Cheater: prawdziwe złodziejstwo zaczyna się w spółdzielniach mieszkaniowych a kończy się na wiejskiej. Nikt mi nie wmówi, że typowy seba który komuś spuści łomot jest groźniejszy od skorumpowanego polityka/lekarza.

oczywiście ci ludzie mają ogromny wpływ, ale to nadal budowanie napięć w społeczeństwie, odwracanie masy ludzkiej od prawdziwych problemów. od gangów które siedzą w kieszeni polityków itd po moralistów z ambony
@Cheater: > nie mialbym nic przeciwko utylizacji takich osobników - ten kraj nic na tym nie straci ...a nawet zyska

z takimi argumentami trudno dyskutować.

@Usurper: oczywiście, że należy niszczyć gangi, wyłapywać tych, którzy zagrażają porządkowi ale nie popadajmy w paranoje. Warto przypomnieć, że Polska jest jednym z najbezpieczniejszych krajów w całej Europie.
Nie spoko. Od teraz wszyscy mogą biegać i prać innych po mordach


@Usurper: Ale kto się pierze? W zdecydowanej większości to tacy się piorą między sobą. A jak ktoś postronny dostaje, to równie dobrze może dostać od kibola, drechola w bramie, czy naćpanego studenta. To naprawdę nie ma żadnej reguły. Chodzę na mecze, byłem na kilku wyjazdach. Ja studenciak-szczypior, który raczej z takimi "typowymi sebami" nie ma zbytnich tematów (prócz tego,