Wpis z mikrobloga

@XAIMEII: A ja bym nie mówił, że to księga głupot. Jestem ateistą ale uważam, że w Biblii jest sporo dobrego materiału na temat wartości człowieka. Czym człowiek powinien się kierować, jakie wartości moralne posiadać itd. Co prawda jest to słabo przedstawione ale nie można twierdzić, że w Biblii jest same gówno.
  • Odpowiedz
@adeekk1989: Ja tak ją nazywam, bo pamiętam sytuację, gdy mojemu znajomemu w szkole upadła ta księga, i nauczycielka się popłakała podbiegła i od najgorszych go wyzwała, i kazała mu ją pocałować i przepraszać boga za to co zrobił. Także no. ; )
  • Odpowiedz
@adeekk1989: Nie tyle co skrzywienie, po prostu przez całe moje życie utwardza się moje przekonanie, że ludzie są głupi, a wierzący ludzi to ich druga ewolucja, która bije wszelkie rekordy w tej kategorii ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@XAIMEII: Cóż, są ludzie wierzący, którzy są inteligentni, obyci w świecie itd, a są tez mochery ;)
Grunt to mieć cały czas włączone myślenie i otaczać się wartościowymi ludźmi. W tych czasach to dość ważne ;)
  • Odpowiedz
@sapere-aude: Gdyby choć część tych wszystkich katolików co mówi o świętości Biblii podjęłoby trud przeczytania jej całej, nie tylko fragmentów co są czytane w kościele, to mielibyśmy wzrost liczby ateistów.
  • Odpowiedz