Wpis z mikrobloga

Mirasy, potrzebuje do firmy urządzenie wielofunkcyjne. Głównie chodzi o laserową drukarkę(może być czarno biała), skaner i kopiarkę. Fax nawet nie jest potrzebny. W tej chwili korzystamy z HP M1120 ale powoli umiera, no i warto mieć coś w zapasie. Drukujemy jakieś 3 tysiące stron miesięcznie. Ważne, aby była w miarę szybka i tania w eksploatacji. Nie chciałbym płacić za tonery więcej niż 100 zł. Być może się mylę, ale dla mnie HP = dobry sprzęt i chyba wolałbym się na tej marce skupić.

Jeżeli macie w biurze, w pracy u siebie coś dobrego to proszę polećcie. Mile widziane też linki o właśnie tonerach, gdzie kupujecie, jak to cenowo wychodzi.

Cena do 1000 zł.

#komputery #dzialalnoscgospodarcza #drukarki #drukarka #biuro
  • 6
@Nirguna: mam HP 1415fnw i poza jedną awarią jest ok. Awaria z mojej winy bo remont w biurze powoduje syf niemiłosierny zapychający wszystko. Działa, skanuje, kopiuje, drukuje. Z faksu nie korzystam. Mimo to mój pokładowy informatyk i tak poleca Lexmarka jakiegoś. Tonery mam po 89 zł za sztukę. Zamienniki z półki 2/3 od dołu.
@Nirguna: Jakbyś wykombinował troszkę większy budżet to przy takim przemiale poleciłbym toshibe 2505h (skan, druk, kopie) W kosztach eksploatacji bije na głowę wszystkie mfp (oryginalny toner wystarcza na chyba 12k a kosztuje nie wiecej niz 120 zł) To przy takich kosztach eksploatacji ten tysiak którego musisz dołożyć się zwróci po paru miesiącach.