Wpis z mikrobloga

No elo. Na początek chciałbym pozdrowić wszystkie nowe zielonki które przez "zupełny przypadek" zarejestrowały się i mają tylko jeden tag w obserwujących. Dla spełnienia wykopowej tradycji mam dla was ważny komunikat:


A co do rozpiski - jest ona ważna na godzinę 10:50. Wszelakie stand-iny czy inne pierdoły są poza moja jurysdykcją i /care jeżeli coś się stanie, także zanim postawicie - SPRAWDŹCIE CZY WSZYSTKO SIĘ ZGADZA

Virtus.Pro vs Flipsid3
:)
VP faworyt, S1mple po dłuższym odpoczynku zawsze uderza jak #!$%@?ęcie w elektro - ze zdwojoną siłą. Średniej wielkości LAN, grupa dla Flipsid3 ciężka jak tona koksu a więc wygrana z VP brzmi jak mus żeby grać w playoffach (bo z TSM i karriganem jako kapo odpada z rachuby). Mały bet na s1mpleside albo skip, mimo tego że VP kusi, to wiem że to squad któremu Starladder swojego czasu zalegał niezły geld ( ͜͡ʖ ͡€)

Volgare vs WILD
2 najlepsze squady węgierskie, tradycją w derbach Węgier jest to, że Volgare ogrywa WILD 2-1, 3-1 i tak dalej. Ciężko powiedzieć czy dzisiaj będzie coś innego, patrząc na to że jest to BO3, moje własne osobiste oddsy się plasują w 70/30 w stronę Volgare, aczkolwiek może być dzisiaj zaskoczenie ze względu na to, że FoDa i bodito ostatnio spędzili cały weekend grając faceity z cumplami. Mały bet na Volgare nie jest złym pomysłem.

iNation vs Saider
240 na Saider, bo tak ( ͡° ͜ʖ ͡°) Nie widzę problemu #steviewonder

VP vs TSM
Tutaj proponuje obejrzeć pierwszy mecz VP, jeżeli VP wygra - bardzo prawdopodobnym jest wygrana VP. Aczkolwiek rozbijmy to na czynniki pierwsze.
Virtusy które będąc faworytami często potrafią zagrać największe ścierwo jakie widział landż (nie mylić z Kamdz) TSM po dwóch miesiącach ustawiania taktyk i uczenia się grać na nowo z karriganem znowu strzelają to co rok temu. Mecz 50/50. TSM może sobie to na dzisiaj bez problemu sthrowować, bo następni w grupie są Wilki i flipsid3, i w sumie poza VP nie powinni mieć problemu wygrać z wyżej wymienionymi teamami T2 (może z flipsid3, bo s1mple to bestia) dlatego ciężko przewidzieć wygraną stronę tego meczu, Osobiście bardziej skłaniam się w stronę TSM bo mają głód LANów, aczkolwiek sam proponuje skip lub średni na TSM.

Dwumecz CPH vs EnvyUs.
Ogólnie sprawa niby wygląda prosto, 2 gry BO1 teamu T2 z wysokim teamem tier1 (kiedyś tier god w którym aktualnie jest tylko JW z przyjaciółmi) niby prosto jest powiedzieć że EnvyUs powinno to ugrać miękkim D. Aczkolwiek z EnvyUs sprawa jest... specyficzna.
Ostatnio dopadła ich choroba znana jako "Syndrom Polskiej Reprezentacji w Piłce Nożnej" (SPRPN) zamiast grać na online'ach grają w reklamach online, po ostatnim małym turnieju "King of Majors" chłopaki pokazali że forma zaczęła spadać. Niby % są nawet niezłe, bo mniejsze niż 80%, polecam odpuścić pierwszy mecz, jeżeli bagiety wygrają pierwszy mecz - właźcie ze swoimi skinami na drugi.

To by było na tyle. Ogłoszenia parafialne.
Polecam obserwować mój profil na serwisie wykop.pl - @znudzonylewak (klikamy obserwuj) dzięki temu wszystkie moje posty będą pojawiać się w zakładce "Mój Wykop". Wszelakie potrzeby serca, spadające donejty, nagie zdjęcia sióstr (tylko powyżej 16 roku życia) i inny misje od Boga proszę wysyłać na PW.
Polecam także obserwować najlepszy lewacki tag na wykopie bez żenady - #lewackiebety
Plusy przy postach wskazane w ramach programu "Atencja przede wszystkim".

PS Piosenka na dzisiaj:
https://www.youtube.com/watch?v=ketMAXBy2QY

  • 53
  • Odpowiedz
@only: no wiesz ja narazie klepie biede bo na wiekszosc skinow mam blokade wiec i tak nie obstawiam ale jak ci jego analizy nie pasuja to ich nie czytaj. Proste jak budowa cepa xD
  • Odpowiedz
@sha4ky: Jak zawsze ( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡° ͜ʖ ͡°)( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)( ͡°(
  • Odpowiedz