Wpis z mikrobloga

Jestem na wykopie 7 lat, ale nadal nie mogę pojąć tej stulejarskiej mirkowej mentalności.

Tag # nsfw obserwuje ponad 1000 osób. Wstaw zdjęcie pod tym tagiem randomowe zdjęcie cycków plusy i komentarze zachwytu gwarantowane.
#rozowypasek z wykopu wrzuci nogi, brzuch, twarz, ciało... "hurr durr #!$%@?""#!$%@?""atencja".

Przypomina mi to stereotypowe zachowanie dzieci z podstawówki. Świerszczyki za garażami spoko, ale z dziewczynami to my się nie zadajemy bo som gupie.

#rozkminy #problemymirko
  • 9
@Mleko:
chodzi o długoterminowe konsekwencje wrzucania swoich nóg, brzuchów, itd. Wrzucenie nsfw kogoś z zewnątrz to po prostu jeden post, który łatwo możesz odczarnolistować tagiem, i nie zaśmieca ci mirko. Natomiast dopuszczenie tu ludzi, których celem egzystencji w necie jest spuszczanie się nad swoją urodą, to prosta droga do obniżenia poziomu mirko, bo dziś odczarnolistujesz ich nogi i cycki, ale jutro utoniesz w zalewie ich atencyjnych postów z innych dziedzin.
@ImOut: dokładnie

@jankotron: więc po to jest czarnolisto, dodajesz co chcesz dodać i nie masz zaśmieconego mirko. Ja mam na czarnej tagi typu # mecz, # anime bo mnie to nie interesuje. Ale nie hejtuję tych tagów pod każdym postem bo mirko ma taką specyfikę że wrzuca się tu praktycznie wszystko i jak kogoś coś nie interesuje to tego nie ogląda.
@Mleko: też mam mecz, anime a nawet nsfw na czarnolisto, i nie hejtuję ich. Zdaję sobie sprawę, że ktoś może lubić chińskie bajki czy gołe dupy, ale być przy tym specjalistą w jakiejś dziedzinie, kompanem do rozmowy, mieć ciekawe spostrzeżenia. Dlatego czarnolistuję tag, a nie osobę. Hejtuję tylko konta, które mają ~miesiąca stażu i swoją karierę na mirko zaczynają od wrzucenia słit foci. Bo nie wierzę po prostu, że oni reprezentują
@jankotron: hmm no tak, ja też nie jestem za tym, żeby zielonki wstawiały swoje pokaż coś tam. Tu sensu nie ma. Tu masz rację. Chodzi mi bardziej o prawilne różowe z mirko, które po jakimś czasie coś tam pojedynczego wrzucą. Też jestem za trzymaniem resztek poziomu który tu został, tylko patrząc na niektóre rzeczy które tu się pojawiają takie "pokaż nogi, brzuch, mordę..." to aż przyjemnie obejrzeć. Wolę przeglądać twarze i