Wpis z mikrobloga

@Alkonauta: Jak wbijesz 7-8, to Ci się znudzi, chyba, że pójdą po rozum do głowy i zmienią zasady. Teraz są zbyt małe możliwości defensywy, i męczysz się w 8 osób ze stawianiem farmy, po czym przeciwnicy rozwalą ją w 3 minuty we dwójkę... Ale póki co życzę miłego grania :D Pierwsze levele samym hackowaniem można wbić, nie męcz się z atakowaniem, bo xmp dopiero od ~6 lvl zaczynają być użyteczne ;)
@Alkonauta: No przeczytałem. A Ty przeczytałeś mój? Jedyna opcja na sensownie szybkie wbijanie poziomów to robienie linków i pól. Nie piszesz czy to są portale Twoje czy wrogie, więc zakładam że Twoje. W innym wypadku to nic poza hackowaniem Ci nie pozostaje.
@Alkonauta: to idealnie, gdyby nie było wrogich portali miał byś problem z levelowaniem. Teraz hacki, jak się da to rozwalaj i przejmuj portale. I najważniejsze, nie przyzwyczajaj się do własnych portali.
@krak: właśnie wszystko tarczami obstawione, próbowałem atakować ale nic z tego. Praktycznie nie zadaję obrażeń, a sam nieźle obrywam. Może kogoś na czacie uda się załatwić, żeby się z tym rozprawił.
@Alkonauta: Za hakowanie wrogiego masz +100 AP, a z wysokolevelowych wypadają fajne rzeczy (rare i very rare) Jeśli masz tylko swojej frakcji to tylko linkowanie, pola, ewentualnie czekasz aż się wygasi (4 dni) i obstawiasz od nowa rezonatorami: 8 rezo po 125AP + 500 za postawienie pierwszego + 250 za ósmego =1750AP za neutralny portal, który w pełni obsadzisz.
3 linki po 313 AP to 939 AP + 1250 za ustawienie