Wpis z mikrobloga

Miej przepustkę na wszystkie sektory, zobacz ceremonię otwarcia stojąc zaraz obok rodziny królewskiej i oglądaj wszystko z pierwszego rzędu, wracaj do domu- spotkaj biegającą i trenującą Justynę Kowalczyk, zaczep ją i prawie spowoduj mini-zawał, zrób kilka fotek i życz powodzenia na biegu dzień później. Kibicuj Kowalczyk z pierwszego rzędu, później pójdź na konferencję prasową z Marit Bjørgen i innymi zawodnikami, towarzysz im w drodze do kontroli antydopingowej. Poznaj rodzinę królewską na porannej zmianie, pozwól żeby pierwsi się tobie przedstawili, uściśnij wszystkim rękę i pogadaj śmieszkując z królem. W press-centre odpowiedz na kilka pytań reportera z RMF i otrzymaj milion wiadomości od znajomych, że usłyszeli cię w radiu. Imprezuj wieczorem w namiocie koncertowym razem ze szwedzkim zespołem Mando Diao. Zorganizuj spotkanie kapitanów drużyn cross-country i skoków, śmieszkuj z nimi w wiosce skoczków. Oglądaj kwalifikacje ze szczytu skoczni i miejsc prasowych. ()


Jeśli interesuje was cokolwiek z mistrzostw w skokach narciarskich -> #thegirlcontent

#thegirlcontent #chwalesie #wygryw #szwecja #skoki #pokazmorde
Pobierz T.....l - Miej przepustkę na wszystkie sektory, zobacz ceremonię otwarcia stojąc zara...
źródło: comment_ZXXIWQP707Te7hN9ixuoXqHrwfu0HYYp.jpg
  • 95
@Maxxtom: Mam mnóstwo, wszyscy znajomi już obdarowani. Dostaję flagi materiałowe, jakieś smycze, rękawiczki, gadżety... Gorzej niż w sklepie. :)) Nie robiłam zdjęć ze skoczkami, nie interesuję się tym sportem za bardzo wbrew pozorom- ale może nadrobię to wtedy wrzucę. :)