Wpis z mikrobloga

A więc dzieje się, za 19h będę siedział w samolocie do Tajlandii. Lot ukraińskimi liniami lotnicznymi z przesiadką w Kijowie, tak, że trzymajcie kciuki, jak nie dolecę będzie chociaż o mnie głośno w telewizji ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Pierwszy postój w Bangkoku, na jak długo tego jeszcze nie wiem, za pewne kilka dni, ale wszystko okaże się na miejscu. Docelowo mam zamiar dotrzeć zapewne do Krabi, gdzie zatrzymam się na ~miesiąc, ale nigdy nic nie wiadomo.

Krok pierwszy wykonany – wyprowadziłem się z mieszkania w Krakowie, sprzedałem niektóre rzeczy, gdzie reszty pozbędę się za kilka miesięcy (w maju będzie zapewne spore //rozdajo :>). Cel? Być w stanie spakować się do jednego plecaka i jednej torby na ramię, a jedyne dodatkowe rzeczy to te związane ze sportem, tj. snowboard, rower, 4 pary butów, pas do ciężarów, sprzęt do wspinaczki etc., będę przechowywał gdzie znajdę miejsce.

W tym roku odwiedziłem już Kalifornie i Cabo w Meksyku, jednak popełniłem błąd i nie opisywałem swoich wyjazdów, teraz to naprawię, tak, że w związku z planami na 2015 rok, zakładam dwa nowe tagi w których będę zbierał wszystkie swoje wpisy, do których obserwowania gorąco zapraszam ( ͡º ͜ʖ͡º)
Jeden ogólny #ogorekpodrozuje, a drugi dla każdego z kontynentów oddzielnie co by łatwiej się odnaleźć, gdzie tym razem będzie to #ogorekwazji.

Życzcie mi powodzenia, a odwdzięczę się relacjami z przeróżnych miejsc świata :)

#podroze #ogorekpodrozuje #ogorekwazji
shdw - A więc dzieje się, za 19h będę siedział w samolocie do Tajlandii. Lot ukraińsk...

źródło: comment_Dikfx79BxPvUbZzVmtn9SpYtSxosMCYd.jpg

Pobierz
  • 12
  • Odpowiedz
  • 0
@shdw: Życzę powodzenia. Zawsze mnie ciekawi skąd ludzie mają pieniądze, żeby rzucić wszystko w ... i wyjechać w przysłowiowe Bieszczady na bliżej nieokreślony czas.
  • Odpowiedz
@churagan: ooooh you! ( )
@DamianParol: oczywiście! planuje zredukować tam ponad 10kg w 2 miesiące, biegać, wspinać się co nie miara i rzucać ciężarami. No i w końcu zdjęli mi aparat po 16 miesiącach więc mogę również wrócić do innych treningów jak Muay Thai :)
  • Odpowiedz
  • 0
@szancik: niestety poki co jeszcze B1+B2. W przyszlosci chcialbym sie postarac o H1B.
Wszystko z wlasnej pracy + lot do cabo jako podroz firmowa.
  • Odpowiedz