Wpis z mikrobloga

Ogromna prośba do mireczków posiadających telefony z #android 5. Zwłaszcza użytkowników #nexus5 i LG3. Jeśli ktoś z Was ma chwilę czasu i chciałby potestować grę to byłbym bardzo wdzięczny.
Wołam też #programowanie i #unity3d bo mam spory problem z crashami na lollipopie :/ Może ktoś z Was spotkał się z tym problemem i wie jak to naprawić. Internet już ostro przekopałem, ale jak na razie nic nie pomaga...

  • 14
@m4jsterrr: No to tak, pomysł jak najbardziej ciekawy i dobrze zrealizowany, ale strzałki do sterowania "w lewo" i "w prawo" powinny być w innym miejscu, najlepiej jakby powstały ustawienia i w nich wybór sterowania. Reklam się nie będę czepiał, testowałem na Nexusie 4 i nie było zacinek, jednak przestrzeń jest ograniczona jeśli się nie mylę, i gdy chciałem omijać meteoryty astronauta się blokował na niewidocznej ścianie. Gra ogólnie podoba mi się
Pobierz m.....a - @m4jsterrr: No to tak, pomysł jak najbardziej ciekawy i dobrze zrealizowany...
źródło: comment_xvIQdgb1F2lYgJHqCkntEqpfX38qMh0x.jpg
@marcinstalica: Najprawdopodobniej będę rezygnował ze strzałek na rzecz jakiegoś joysticka :) Mapa jest niemal nieograniczona - lot w lewo jest zablokowany, natomiast reszta kierunków nie ma żadnych ograniczeń i można lecieć w nieskończoność :)