Wpis z mikrobloga

Też uważacie, że prawdziwa muzyka to czyste brzmienie instrumentów, np czysta muzyka fortepianowa, albo tak zwana ,,muzyka trailerowa'', a nie jakies śpiewanie, głosy, pierdzenie i tym podobne?

Dla mnie muzyka z śpiewaniem i ogólnie to co serwują listy przebojów to jakaś niższa kategoria muzyczna. Nie dorównujaca czystej, prawdziwej muzyce.

A już jakieś dziwy jak metal albo bitchboxing (czy tak to się nazywa) to w ogóle nie jest muzyka, ani nawet nigdy obok muzyki nie stało, tylko jakieś denerwujące dźwięki i pierdy, a ludzie którzy się tym podniecają, robią to chyba tylko dlatego aby pokazać światu jacy są oryginalni i inni, albo hardocorowi, bo ciężko sobie wyobrazić, że np ,,muzyka'' metalowa moze naprawde się komuś podobać jako muzyka...

#niepopularnaopinia #takaprawda #muzyka #nocnazmiana
  • 22
  • Odpowiedz
Może i racja, w subiektywnym odczuciu. Chodzi mi o to, że:

,,muzyka'' metalowa moze naprawde się komuś podobać jako muzyka...


Tutaj muzycznie bez zastrzeżeń. A to pochodna metalu właśnie.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Ja pisze poważnie, nie interesuje mnie to czy mój gust muzyczny jest alternatywny czy nie.

hipsterski


Nie znam się na hipsterach, ale wydaje mi się, ze oni wolą muzykę, która raczej niezbyt by mi sie podobała.
  • Odpowiedz
@SuperPunia: Jestem chyba starszy od Ciebie. Już dawno dorosłem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

I nie mam przecież nic przeciwko temu, że ktoś słycha takiej, a nie innej muzyki. Ja tylko pisze swoją opinię. A, no i nazywanie metalowej muzyką, to trochę obraza dla muzyki, bo ten gatunek nie ma z nią prawie nic wspólnego.
  • Odpowiedz