Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Jako że mój zestaw #pcmasterrace jest już w zasadzie złożony w całości (wczoraj dołożyłemHDD w końcu) to postanowiłem się nim pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie gadżety siedzą w środku:
Procek: Intel i5 4690K
Cooler: Thermalright HR-02 Macho 120 + wentylator BeQuiet Pure Wings 120
Grafika: Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Mobo: Asrock z97 Pro4
RAM: GoodRam Play 1600 CL9 2x4GB
SSD: GoodRam C100 120GB
HDD: Toshiba DT01ACA200 2TB
Zasilacz: Corsair CX600M

W planach zmiana obudowy bo strasznie szajsowata (nawet nie pamiętam modelu dokładnie) i kupno jakiejś fajnej karty dźwiękowej do nagrywania gitarki.

A no i są jeszcze peryferia na które składają się:
Monitor: LG 22MP55HQ-P
Klawiatura: Logitech K120
Mysz: Logitech G300
Podkładka: A4tech X7 (polecam każdemu, kosztuje tyle co nic a jest cudowna)
Słuchawki: Steelseries Siberia V2 (eeech...)

Kosztu całości wolę nie podsumowywać bo się boję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zestawik działa bez zarzutu i jestem zadowolony w zasadzie z każdej części. Póki co nie podkręcam, bo nie potrzeba :D. Na razie tylko jedno zdjęcie i to słabe bo robione telefonem, a w moim kąciku jest zawsze ciemno ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Konkluzja jest taka, że w końcu skończyłem z laptopami i wreszcie nic mi się nie muli, zarówno przy Reaperze, Blenderze, innych programach jak i w grach. Warto składać hajs! ( ͡ ͜ʖ ͡)
#komputery #hardware
Pobierz Mak0wi3c - Cześć mirki. Jako że mój zestaw #pcmasterrace jest już w zasadzie złożony ...
źródło: comment_iDWAEmACn0JtWdFDW1tYsYwuPkLeXTKe.jpg
  • 40
@DragDay7: Taki był cel, jak przestanie wystarczać to będę kręcił
@ayasecon: nie da się ukryć. Wciąż daje radę w każdym razie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Techniq: Wydarłem 4,4Ghz na procu i coś koło 1520Mhz na grafice, ale nie było jakieś super różnicy więc cofnąłem wszystko na domyślne. Ale fakt.. dopłacasz stówę za odblokowany mnożnik i nie kręcisz.. fuck logic ( ͡° ʖ̯ ͡
@Techniq: mój GoodRam 1600 na luzie lata na 1800 cl9 :) Napięcie 1.2V (niektórzy na nim wyciągają 4.5ghz, ale u mnie się wiesza :/ )
@bialysony: widząc cenę tej karty wiem że będzie super. Ale... taka już za droga na moją kieszeń (,)
@Techniq: mam macho 120, jest trochę gorsze od zwykłego. Odpalasz stress CPU z linpackiem w avx? Bo wszystko inne osiąga nieco niższe tempateratury, sprawdź jak nie wierzysz :D.
@Techniq: bo masz adaptive a nie override. Override dobre do stressów właśnie, a adaptive na codzień żeby non stop nie żarł tyle samo prądu. Adaptive przy stress teście podbije ci napięcie na zapas, ale przy codziennym użytkowaniu w zasadzie nie jest wykonalne uzyskanie obciążenia jak w testach