Wpis z mikrobloga

Cześć mirki. Jako że mój zestaw #pcmasterrace jest już w zasadzie złożony w całości (wczoraj dołożyłemHDD w końcu) to postanowiłem się nim pochwalić ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Takie gadżety siedzą w środku:
Procek: Intel i5 4690K
Cooler: Thermalright HR-02 Macho 120 + wentylator BeQuiet Pure Wings 120
Grafika: Gigabyte GTX 970 G1 Gaming
Mobo: Asrock z97 Pro4
RAM: GoodRam Play 1600 CL9 2x4GB
SSD: GoodRam C100 120GB
HDD: Toshiba DT01ACA200 2TB
Zasilacz: Corsair CX600M

W planach zmiana obudowy bo strasznie szajsowata (nawet nie pamiętam modelu dokładnie) i kupno jakiejś fajnej karty dźwiękowej do nagrywania gitarki.

A no i są jeszcze peryferia na które składają się:
Monitor: LG 22MP55HQ-P
Klawiatura: Logitech K120
Mysz: Logitech G300
Podkładka: A4tech X7 (polecam każdemu, kosztuje tyle co nic a jest cudowna)
Słuchawki: Steelseries Siberia V2 (eeech...)

Kosztu całości wolę nie podsumowywać bo się boję ( ͡° ͜ʖ ͡°). Zestawik działa bez zarzutu i jestem zadowolony w zasadzie z każdej części. Póki co nie podkręcam, bo nie potrzeba :D. Na razie tylko jedno zdjęcie i to słabe bo robione telefonem, a w moim kąciku jest zawsze ciemno ( ͡° ʖ̯ ͡°).

Konkluzja jest taka, że w końcu skończyłem z laptopami i wreszcie nic mi się nie muli, zarówno przy Reaperze, Blenderze, innych programach jak i w grach. Warto składać hajs! ( ͡ ͜ʖ ͡)
#komputery #hardware
Mak0wi3c - Cześć mirki. Jako że mój zestaw #pcmasterrace jest już w zasadzie złożony ...

źródło: comment_iDWAEmACn0JtWdFDW1tYsYwuPkLeXTKe.jpg

Pobierz
  • 40
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@Murzinio: chyba widać po płycie głównej chociażby że na początku leciałem po kosztach żeby złożyć coś co odpali. Dla mnie wciąż różnica nie warta kasy, każdy test powie co innego, każdy ma swoją rację i wie najlepiej. Jakbym dokładał sobie tak na luźno po kilkadziesiąt złotych do każdej części to bym nie miał co jeść.
I nie widzę żadnej różnicy kiedy puszczę mój ram na 1866mhz przy cl9 :/
  • Odpowiedz