Wpis z mikrobloga

Mirki WTF?! Jakiś czas nie korzystałem ze Skypa. Dzisiaj chciałem się zalogować i poinformowali mnie, że byli łaskawi zablokować mi konto i żeby je odblokować muszę podać m.in kiedy założyłem konto, czy je doładowywałem i jeśli tak to podać 6 pierwszych i 4 ostatnie cyfry karty (od dawna nie mam już tej karty) i tym podobne duperele, których już nie pamiętam albo nie znam. Pomocy przez telefon nie oferują, a żeby wysłać zapytanie do helpdesku trzeba się zalogować (świetne rozwiązanie BTW). Ktoś się zmagał z podobnym idiotyzmem?

#microsoft #skype #microsoftcwel #kiciochpyta #pomocy
  • 5
@Vincenzo: ja się zmagałem. Po kilku wypełnionych ankietach (te same tylko za każdym razem coś źle) #!$%@?łem ich. Założyłem nowe konto. Skąd mam znać dzień założenia konta lub inne podobne pierdoły?
@piotr167: datę założenia konta znalazłem grzebiąc w starych mailach, ale numery karty już nie odzyskam, bo poszła na przemiał. O co w tym wszystkim chodzi, czemu zablokowali mi konto? Kogo tam #!$%@?ło aż tak bardzo? Miliony pytań bez odpowiedzi.
@Vincenzo: nie wiem, myślę że przez nieostrożność podczas ściągania różnych dziwnych aplikacji pomimo NODa 32. Oglądałem sobie serial koło 2 w nocy i naglę się wylogował skype. Pomyślałem że nie ma internetu i w sumie nie zastanawiałem się na tym... dopiero koło 12 jak wstałem zorientowałem się że jest coś nie tak bo ktoś zmienił email - dostałem informacje na mojego maila. Nie miałem dużo na koncie bo niecałe 20 zł.