Wpis z mikrobloga

Mirki, szukam fajnego kraju na około kwiecień, gdzie lecieć?
Lubię kraje autentyczne, czyli takie gdzie nie ma masy turystów, od zabytków wolę zjeść coś miejscowego i pogadać sobie z kimś we wiosce. Jadę z dzieczyną. Kolejna sprawa to bezpieczeństwo, na to zwracam dużą uwagę, zwłascza jak nie jadę sam.
Czas 2 tygodnie, chce przez około 8 dni jeździć wynajętym motorem od punktu A do punktu B, a potem poleżeć na plaży.

Najbardziej myślę o Azji, co sądzicie?
Choć Malezję chciałbym odpuścić bo już byłem :)

#podroze #podrozujzwykopem
  • 11
@akiko:
Kenia do zwiedzania "autentyczności" chyba jest dość średnim pomysłem :), dwójka białych to dość łatwy i ciekawy cel, a Kenia poza strefami turystów to kraj dla białego średnio bezpieczny :)
Przynajmniej to słyszałem od kolegi który tam był chyba z 7 razy :)
@Pepperek: mnie się podobało bardzo i jak wszędzie masz wybór zobaczyć rzeczy autentyczne lub show dla turystów, a przyroda tam jest nieskalana:) niesamowite przestrzenie i widoki, ale fakt, najbezpieczniej nie jest - zwłaszcza w okolicach wyborów
@akiko:
No tak, tylko np. wieczorne spacerowanie np. po Mombasie może skończyć się źle, tak samo jak wyprawa gdzieś do jakiejś wioski :) Dlatego myślę o Azji, spokój, można cały kraj spokojnie przejechać od punktu A do punktu B :)