Wpis z mikrobloga

Stałem się ostatnio ofiarą cebularstwa najgorszego sortu...
Mamy w pracy taki stary telewizor kineskopowy Sanyo, w którym nic nie obejrzymy bez dekodera DVBT. Pracujemy w ekipach 2osobowych w trybie 4ro brygadowym. Mamy swoją kanciapę, jak się coś spieprzy na zakładzie to telefon dzwoni motzno i idziemy usuwać usterki. Mniejsza z tym - chodzi o tej #!$%@? telewizor. Ostatnio spieprzyło się gniazdo euro SCART i 10 min trzeba ruszać kablem, żeby ustawić obraz. Postanowiłem zrobić chłopakom niespodziankę i kupiłem na #olx za grosze dobry telewizor - jest większy, ma 2 gniazda euro i w ogóle Panasonic ( ͡° ͜ʖ ͡°). Dałem za niego tylko 60 zł. Pojechałem po niego do sąsiedniego miasteczka, przytargałem go z 3 piętra w bloku, wsadziłem do samochodu i zawiozłem do pracy. Zainstalowaliśmy go z kolegą - działa elegancko. Zostawiłem na nim karteczkę z napisem ile kosztował oraz należy się po 7.50 zł od osoby (8x7,5).
Jaki ból dupy mieli wszyscy, to sobie nie wyobrażacie... Zaczęły się oskarżenia, że to ja #!$%@?łem poprzedni TV i wypadałoby, żebym odkupił. Jakieś obgadywania za plecami, że chce wyłudzić pieniądze, że jestem bezczelny... Wszystko, żeby tylko nie dać 7.50. Każdy jeden #!$%@? wydaje 15 zł na fajki dziennie, ale w tym przypadku będą oburzeni, że muszą się dorzucić do telewizora. Najlepsze jest to, że ja i tak prawie w ogóle nie korzystam z tego ustrojstwa bo wole poczytać książkę. Tylko ten kolega, z którym jestem na zmianie jest prawilny i chętnie się dorzucił...
Jak się wkur**e jeszcze bardziej, to rozwalę młotkiem ten TV lub będę wyjmował bezpieczniki, żeby nikt nie mógł (oprócz mnie) korzystać z niego.
Już nie chodzi nawet o pieniądze... ale o honor ( ͡° ʖ̯ ͡°)
#gorzkiezale #bekazpodludzi #cebula #polska
Pobierz P.....z - Stałem się ostatnio ofiarą cebularstwa najgorszego sortu...
Mamy w pracy t...
źródło: comment_CnBXkCiOm3tmgJtimSqzeZQgx45x8cE0.jpg
  • 109