Wpis z mikrobloga

#ebook #czytniki
mam czytnik #nook po roocie oczywiście, i sie zastanawiam czy jest jakiś program dzięki któremu mógłbym zsynchronizować progres w książce na tym czytniku i smartfonie (z andkiem lub wp8).
w końcu skoro juz sie namęczyłem z odblokowaniem andka moze by sie to na coś przydało?
może #android coś podpowie o takim programi który potrafi przez wi-fi/mail/jakieś konto na czymś, zsynchronizować progres ebooka na tablecie i smartfonie?
  • 7
@Grzechu10g: @wszystkiefajnenickisazajete: Amazon Kindle. Aplikacja na Androida, nie urządzenie ;) (chociaż urządzenie też ;D )

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.amazon.kindle&hl=pl

Sync Your eBooks—The Kindle app lets you read the same book across devices and automatically syncs where you left off so you can start reading on one device and pick up where you left off on another device. The app syncs your furthest page read, bookmarks, notes, and highlights between Android, PC, Mac, iPad,
@Sebeq92: a trzeba mieć jakieś konto na amazonie? działa to tylko z książkami z tego sklepu czy innymi też?
i najważniejsze czy pójdize na andku 2.1 xD czy musze jednak zmienić czytnik na kindla?
@Grzechu10g: Kurde, cumplu dużo pytań zadajesz ;D Najlepiej sprawdź sam, tym sposobem będziesz miał pewność. Konto chyba trzeba mieć, ale założenie to chwilka. Działa chyba z wszystkimi książkami. A czy pójdzie na takim starym Androidzie to cholera wie.
Kurde, cumplu dużo pytań zadajesz ;D


@Sebeq92: jakbym miał możliwość to bym sprawdził ( )
mój aktualny smartfon ma system bada, a w zasadzie zdechł i "jestem na kupnie". A nook... no tu trzeba sie wysilić żeby wrzucić jakąkolwiek aplikację więc próbuję sie dowiedzieć czy warto..
no w każdem razie. jak zmienie tel i nie zapomne do tego czasu o temacie to sprawdze czy uda mi