Wpis z mikrobloga

@Limonene: Powiedzmy, ze nagle zniknęła gdzieś ta chemia, która nas zawsze łączyła. Teoretycznie zostawilismy sobie furtke, ze moze kiedys cos z tego bedzie jeszcze kiedys, ale wiadomo jak to jest zawsze.
  • Odpowiedz
@CharlesGraven: Ile byliście razem? Daj sobie drugie tyle czasu i po jego upływie sprawdź, czy Ci przeszło. Poza tym opieranie związku na "chemii" raczej nie wróży dobrze na przyszłość, ona zawsze mija po jakimś czasie, trzeba umieć budować relacje na innych podstawach.
  • Odpowiedz
@ratty: 0,5 roku. Wiem wiem, krotko, ale to byla pierwsza dziewczyna, ktora naprawde kochalem :/ Byla zupelnie inna niz wszystkie, zawsze potrafila mnie jakos zaskoczyc. I nagle tak akurat dzisiaj po prostu koniec.
  • Odpowiedz
@CharlesGraven: jestem w podobnej sytuacji, tyle ze moj zwiazek trwal 4 lata. mi pomaga bieganie, pompki - ogólnie wysiłek fizyczny. polecam mocno na wszelkie stresy, podciągniesz sie kondycyjnie i nie bedziesz sie zadreczac
  • Odpowiedz
@CharlesGraven: Byłem z dziewczyną prawie 4 lata, za 3 dni miesiąc jak zerwała. Od tygodnia jakoś ma nowego. Możesz spróbować pocieszyć się inną, ale różnie z tym bywa. Jak na serio ją kochałeś, to po prostu masz #!$%@? w najbliższym czasie.
  • Odpowiedz
@CharlesGraven: wyeliminuj ze swojej diety tluszcz, albo ogranicz go tak, zebys jadl go max. 40g dziennie. Dieta low-fat prowadzi do obnizenia hormonow w organizmie, m.in. testosteronu - a co za tym idzie, bedziesz mniej myslec o milosci i laskach. Sprawdzone na sobie, polecam
  • Odpowiedz