Wpis z mikrobloga

Uwaga, #gorzkiezale mocno. xD
Hahaha, to jest cyrk. Od tygodnia w gorących codziennie musi być jakaś historyjka o tym, jak to dzielny mireczek nakrył swoją kobietę na zdradzie. xD Wszędzie jest klepanie się po pleckach i pupciach, pocieszanie itp, chociaż pewnie 90% tych historyjek jest zmyślone. Dziś pojawił się identyczny wpis, ale tym razem to różowy pasek został przedstawiony jako ofiara. Efekt? Sporo komentarzy piszących, że to jej wina. xD Wykopki są zgrają pieprzonych stulejarzy i doskonale sobie z tego zdają sprawę, ale na mirko muszą zgrywać prawdziwych maczo tryskających testosteronem na lewo i prawo. xD Idealnym dowodem jest tutaj gównoafera elfikowa: dla większości wykopków nagie kobiety to jakieś anonimowe obrazki z internetu, a tu nagle mieli okazję ujrzeć nago kogoś, z kim mogli rzeczywiście porozmawiać (choć przez komputer)! Tak się tym speszyli i poczuli tak bardzo nieswojo, że aż musieli zaatakować. xD

Gardzę wami, stulejki. xD

#bekazpodzludzi #quovadiswykop
  • 94
  • Odpowiedz
@rss: Nie zapominaj o wpisie dziewczyny, ktora napisala o zlych relacjach z ojcem.
"widocznie jestes pyskata."
"to twoja wina" "wspolczuje twojemu ojcu takiej corki."
  • Odpowiedz
@rss: Masz mój miecz,
wykopowi stulejarze są przykładem #!$%@? umysłowego ludzi w Internecie.

Kobieta zdradza faceta - zostaw #!$%@?ę.
Facet zdradza kobietę - nie jest bez winy, to zawsze jest wina dwóch stron.
  • Odpowiedz
@rss: Strzał w sedno. We wspomnianym wpisie różowego po 10 pierwszych komentarzach dalej nawet nie czytałem bo nie na moje nerwy ból dupy stulejo-hipokrytów. Sam miałem poczynić podobny wpis ale uznałem, że nie mam ochoty wdawać się w internetowe wojenki z armią stulejmanów pod własnym wpisem.
  • Odpowiedz
@JestemPsem: Jeżeli to te same wykopki, to faktycznie bieda umysłowa. Jednak ja takiego zjawiska nie zaobserwowałem, bo to są inne grupy mirków - jedni głaszczą się po główkach, a drudzy atakują.

Piszecie tak, jakby "wykopki" to była jedna ta sama osoba.
  • Odpowiedz
  • 3
@rss: jakis link do tego wpisu rozowego?

Największe #!$%@? sa pod wpisami z serii "yolo, mam.laske ale dzis wyruchalem 3 inne, taki ze mnie samiec alfa xD".
  • Odpowiedz
@rss: Tu wszystkie dyskusje na temat relacji damskomęskich są oparte na pisaniu stereotypów. Mirko to festiwal #!$%@? i trudno tu znaleźć kogoś z doświadczeniem.
  • Odpowiedz
@pieske_smieszke: to nie są te same wykopki, ale widać aktywności podczas danych tematów. Np. faceta zdradziła kobieta, to nie pamiętam, żeby ktokolwiek napisał (choćby jedna osoba na 150 komentarzy), że to też jego wina.
Wpis różowego - przeczytałem o tym kilka razy. ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@rss: Nie spinaj się tak bo Ci fedora pęknie. xD Popatrz na mirko mniej wybiórczo i zobacz że oprócz stulejarzy którzy obrażają kobiety są jeszcze tacy którzy ich bronią, nawet gdy wina jest ewidentna. I to tacy białorycerze są większością na tej stronce ze śmiesznymi obrazkami.
  • Odpowiedz