Wpis z mikrobloga

@piker: ręce mi opadają na tego Tedzika nowego. Sir Michu się marnuje z nim w tej konwencji.
Noon zjada tego Pana na wejściu i przegryza deserem z Decks'a
  • Odpowiedz
ręce mi opadają na tego Tedzika nowego.


@siteeng: Co Ci nie pasuje? Ale tak serio pytam. Bo praktycznie cały kurt rolson to są takie bangery, że jak się wkręcą, to pół dnia jednego kawałka idzie słuchać. Jak wypuścił John Rambo na singla to pomysłałem


po czym słuchałem przez bite trzy godziny, tak mi weszło. Zresztą john rambo to taki pokaz techniki - off beaty, przyspieszenia - której 90% polskich raperów nigdy
  • Odpowiedz
@piker: no offence, ale to jest takie gówno i mam w dupie, że to subiektywna opinia. Wolę posłuchać czegoś z bardziej wartościową treścią. Tede american raper łana bi.
  • Odpowiedz
@siteeng: Czyli typowy "truskulowy dupy ból" ( ͡º ͜ʖ͡º)
Wybacz, ale jestem w takim wieku, że sram na truskulowy przekaz jakichś chłystków i wolę bangerski rap o rapie. Pozdro ;)
  • Odpowiedz
@piker: Spoko, mam z jego fanów dobrą bekę, bo do tej pory każdy jarający się jego nowymi płytami używa podobnych argumentów jak Ty. Nie działają na mnie opinie jednostek, które twierdzą, że słuchają prawdziwego rapu w wykonaniu prawilnego tedzika i innych bangerów typu david guetta i jakieś pitbule.
  • Odpowiedz
@siteeng: Zluzuj trochę, bo bekę to fani Tedzika mogą mieć z truskili z zamkniętymi głowami ;). Słucham też innych prawdziwych raperów, bo moja młodość to Molesta, 2cztery7, Zipy czy MorWA (słucham też nie-rapu, ale to zupełnie inny temat) ale to na płyty Tasa regularnie wydaję hajs. Bo każda jego płyta to coś nowego, jakaś nowość tchnięta w zastaną niczym stary Polonez polską rapscenę. Za to jak widzę co teraz wydaje Rysiek
  • Odpowiedz