Wpis z mikrobloga

mam ochotę nakarmić czymś mojego niebieskiego, ale za nic w świecie nie wiem czym... ( ͡° ʖ̯ ͡°) uwielbia suszone pomidory, wieprzowina odpada. cycek z pomidorami i serem w cieście francuskim już był. myślałam o muffinach, ale chyba trochę biednie :/
jakieś pomysły?

#gotujzwykopem
  • 11
Pokroić nie za grubo (ciężej będzie spalic) soli #!$%@? pieprzu I na rozgrzany olej po ok 2.5 min z każdej strony. A piwo musisz dobrze schlodzic
@Madlen_: to jest proste. Na początku trzeba podawać co jakiś czas po piwku, kiedy bedzie już po paru piwkach, jakkolwiek ten sztejk by ci nie wyszedł to i tak go wtrabi a i wyda mu sie ze lepszego nie jadł. Nie wiem jak można jeść cebule w cieście. Ale zjem jak sie napije.
@Madlen_: zamarynuj pierś w ziołach (oregano, tymianek, bazylia), czosnku, soli i oliwie. paprykę, bakłażana i czerwoną cebulę skrop oliwą i lekko posól. Pierś i warzywa wrzuć na blachę i do piekarnika pod grill aż pierś się upiecze. Następnie na patelnię grillową wrzuć bułki (najlepiej ciabaty) zarumień od środka. Kurczaczka teraz kroimy na plastry i wszystko wkładamy do "kanapki", polewając obficie alioli (domowy na skróty - majonez, sok z cytryny, czosnek i