Wpis z mikrobloga

Dwunasta platyna na moim koncie dedykowana jest @UkradliMiPuzzIe :* zobacz puzelku, da się zrobić platynę bez pomocy konkubenta i to jeszcze do własnego konta ( )
@Brozyn: a ty kiedy jakaś platyna? JAKAKOLWIEK? w grze gdzie PEGI ma więcej niż 3lvl? ahahahhahaha nawet mi cię nie żal :>

I małe podsumowanie gry bo w sumie o tej nigdy nie pisałem, jak dla mnie jest 10/10 dlatego że praktycznie ja tam nie znalazłem wad, świetne multi, dobra grywalność, bez zbędnego pieprzenia typu fabuła na siłę czy koniecznie singiel, po prostu dobra zabawa na multi, przyjemne trofki, fajne zadania urozmaicające grę, marchewka na patyku w postaci paczek z naklejkami ;) i fajny coop w trybe GW.
Jakbym miał się do czegoś przyczepić to tylko na siłę do tego że map mogło by byc nieco więcej, fakt że są duże ale jednak miło było by dla oka obejrzeć coś więcej.
Druga sprawa to trochę mam wątpliwości do balansu rozgrywki w gardens and graveyards, to przeciąganie rundy na korzyść zombie poprzez overtime gdy tylko jeden zobie stoi w ogródku to czas już nie ma znaczenia co jest stratą dla roślinek, EA pewnie chciało wydłużyć frajdę z rozgrywki przez sztuczne przeciąganie rundy.
Dobrze mi w tej grze szło, tak często byłem pierwszy że w pewnym momencie znudziło mi się robienie printów z wynikami dla tych co we mnie wątpią ;) jest już tego dużo ale czy na prawde jest się czym chwalić? tu też mam wątpliwości bo z tego co (niestety) słyszałem zanim udało się wyciszyć innych graczy to większość osób jest bardzo młodych, nie trudno z takimi wygrywać więc @Brozyn polecam ci tą grę, może nie szyba platyna jakiej szukasz (The Order 2 dni fap fap fap! :D) ale też nie trudna bo gracze jakich do tej pory zawsze spotkałeś w swoich grach Disneya ( )
Teraz dokończyć kilka trofek z DLC i wracam do Rapture w DLC do Infinite yessssss ()
#ps4 #plantsvszombies #lsocenia #ps4masterrace
Pobierz
źródło: comment_M4Uw2hhb2qwS35DLQGVdbWNoTcYPAgga.jpg
  • 15