Wpis z mikrobloga

Przepraszam za brak polskich znakow ale pisze z komy, marzne wlasnie pod kinem z czerwonym kubeczkiem w dloni i nie zaluje . Moj rozowy pasek jest najtwardszy na świecie. Pracuje w 2 miejscach (w czasie studiowania) zeby uzbierac na wakacje. w najbardziej #!$%@? z pracy (cinemacity) dostala 9h zmiane w walentynki (no dobra, i tak ich nie lubi). Wczoraj odeszla bardzo bliska jej osoba, a dzisiaj musi wysluchiwac jak sebixowi z karyna bardzo sie spieszy romantyczne "50 twarzy fanfiction zmierzchu" i jak to sebix jest panem i wladca bo stac go na duzy popcorn w kinie.
Osobiscie juz przyjmujac taka smutna wiadomosc i wiedzac co mnie czeka tego samego dnia pewnie zaszylbym sie w forcie z poduszek i plakal lezac w pozycji embrionalnej odmawiajac kontaktu ze swiatem. Ale ona jeszcze poswieca cala swoja dzienna przerwe (cale 20 minut, a nie moze nawet siedziec w czasie pracy) zeby sie ze mna zobaczyc. Wiec teraz czekam z termosem z czekolada oraz tandetnym plastikowym kubeczkiem az skonczy zmiane, bo az slow z podziwu mi brak.
#truestory #niebekazrozowychpaskow
  • 37
  • Odpowiedz
Pracuje w 2 miejscach (w czasie studiowania) zeby uzbierac na wakacje


@hawker: lepiej niech odkłada tę kasę na później, a nie na wakacje. Taki tam #protip. Przyda się. Serio.
  • Odpowiedz
@hawker: Nakręcasz pozytywną spiralę, doceniasz ją, ona docenia że ją doceniasz i tak dalej :D wszystkiego najlepszego, oby jak najwięcej takich związków
  • Odpowiedz
@polskipl: tak jest, praca w CC była znakomita. Ja miałem 5.50, OW 4.97, od września 2014 były podwyżki o złotówkę bodajże, ale w każdym mieście są inne stawki.
  • Odpowiedz
@polskipl: ja w Częstochowie pracowałem, stawki podnieśli już po moim odejściu, podejrzewam, że nikt nie chciał pracować i zostali do tego zmuszeni. ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Pete1: zawsze się ktoś nowy znajdzie nawet za te pare groszy, ja raz wyrobiłem 232h w miesiacu (podobno rekord w CC w Polsce) to nie dostałem nawet 1000zł, chyba 980zł mi wyszło, teraz jak o tym myśle to masakra. Ale atmosfera była świetna, praca dość lekka i u nas na OW to my byliśmy panami, nikt z jedzeniem nie wszedł na sale, straszenie o zwrocie biletu nic nie pomagał, a
  • Odpowiedz
@hawker: boze ty #!$%@? niebieska jak rozdzielasz checi do pracy??...
ja to dzisiaj z lozka raz wyszedlem i ogolnie tak wyglada moj dzien. cale dnie w lozku i #!$%@? sie, czasem cos zjem i wyjde do znajomych zapalic i potem znowu to samo xD
  • Odpowiedz