Wpis z mikrobloga

Mirki, jak oceniacie IntelliJ IDEA od JetBrains? W kontekście Eclipse vs IntelliJ. Jako .netowiec, mam z ich produktami dobre doświadczenia (Resharper, dotPeek). Prywatnie robię dużo Javy, ostatnio Android i szukam alternatywy dla Eclipse.

#programowanie #java #android
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@markaron: androidem, a raczej programami nań.
Mialem okazje za to okazje pracowac w firmie ktora mi. robila apki na andka i coz, srednia wieku tego dzialu to jakies 19 lat ( ͡° ͜ʖ ͡°)
No i nienawidze braku spojnosci, wygladu, kazda apka od nowa wymysla filozofie UI (poza googlowymi w sumie), bleee.
  • Odpowiedz
od kiedy w darmowej nie ma pluginów? Czy masz na myśli jakieś specjalne pluginy?


@Regis86: chodzi mi o ficzery w stylu sql Database Tools czy integracja z Jbossem. Myślałem że to są pluginy, ale chyba jednak nie. Tak czy inaczej w wersji darmowej ich nie ma - są ewentualnie zamienniki.
  • Odpowiedz
statnio Android i szukam alternatywy dla Eclipse.

@markaron: Jak robisz w Androidzie, to nad czym się zastawiasz? Przecież Google ogłosiło, że opuszcza Eclipse na rzecz Android Studio. A jak oceniam? Działa płynniej, szybciej (choć z SSD mała różnica), ma kilka fajniejszych funkcji, ale też są wady: kompilacja z Gradle trwa dłużej niż z Eclipsowym ANT, Eclipse czasami lepiej sugerował naprawianie błędów składniowych.
  • Odpowiedz