Wpis z mikrobloga

Siema Mircy

Młuciłem w lola w #!$%@? (od 1 sezonu do końca 2 lub 3 bo potem to zrobiła się zbieranina idiotów i dzieci) głównie przez kumpli którzy go tak zachwalali i jak chciałem z nimi w coś pograć to musiał to być ten badziewny teraz lol.

W #dota2 przegrałem ok. 70h i pomyślałem czemu by nie odświeżyć sobie pamięci.
Jakieś tipy, sprawdzone taktyki, dobre postacie na początek (polecono mi invokera ( ͡° ͜ʖ ͡°)), i wytłumaczenie różnić między lolem a doto? Było by super jakby ktoś coś ciekawego i sprawdzonego podlinkował.
Nie taguje lola bo wiadomo jak to się skończy ;(
  • 17
@sensu: w doto masz za to zbieranine idiotów i ruskich więc wychodzi na to samo, jak się nie zrazisz to tutorial, granie na początku kilkoma ulubionymi a później jak największą ilością postaci.
@Airbooz: nie mam nic do doty i jej graczy;-)
no może poza tymi, których boli dupa, że ich gra nie dorównała sukcesem starszemu lolowi i muszą się wszędzie afiszować "Ooolaboga moja gra jest najtrudniejsza na świecie, bo ma zajebistą niewygodną mechanikę przeniesioną z Warcrafta, a lol jest dla dzieci"
@Airbooz: lol jest mega dobrze zbalansowany, widać po statystykach winrate championów, za hajsy są tylko skiny, resztę można kupić za walute zdobywaną w grze
@unstyle: wieeem, zdarzyło mi się zagrać w obie