Wpis z mikrobloga

Eh, za 15 minut najgorszy dzien w roku. Walentynki. Najgorszy dzien w roku. 21 lat na karku, a ja ciagle sama. Nigdy nie mialam chlopaka, bo zawsze bylam #!$%@? szara myszka, ktora wolala uciekac do swojego malego swiata w swoim malym pokoiku. Eh ile ja bym dala zeby poznac jakiegos spokojnego zamulacza, z ktorym moglabym sie tulic, ogladac razem filmy, po prostu siedziec sobie razem i zamulacz, ale nie dadza mi nigdy, bo wiekszosc facetow to jakies sebki, ktore wola jakies wypicowane karyny ktore lataja po dyskotekach i w ogole ;; Odkad poszlam na studbaze to nawet juz nie trzymalam z zadnym rozowym paskiem, po prostu zawsze sama szara myszka, bo osobowosc samotniczki mocno. Wbrew pozorom nie jestem zadnym brzydkim kaszalotem, jestem mysle 6/10 i zadbana, ale i tak nie dadzo mi nigdy sebka zamulacza ;;
#tfwnobf #walentynki #fuckswiat
źródło: comment_sRqyXmgVwdesCRQY8OtF9d1OMcXIrqrZ.jpg
  • 155
Eh mireczki wiem ze wy to wszystko macie za trolla i w ogole, ale dziewczyny takie jak mnie istnieja ( ͡° ʖ̯ ͡°) Albo jestem jedyna ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@bart606: Nie chce jakiegos samca alfa, ale wiekszosc sebkow jest natarczywych, ja sama jestem bardzo aspoleczna i chcialabym aspolecznego chlopaka, z ktorym w sumie nawet nie musialabym rozmawiac, tylko bysmy sobie razem zamulali
@przytulasna:

1. Opisz swoje wymagania co do chłopaka, które spełnia 98% stulejarzy na wykopie
2. Hejtuj sebixów, którzych wykopki nienawidzą, bo podbierają im dziewczyny
3. Napisz, że jesteś szarą myszką, która nigdy nie miała chłopaka
4. wrzuć zdjęcie, z którego wynika że jesteś 7/10
5. Stulejarze plusujo, atencja się zgadza.
6. Są nawet wszystkie punkty.

100% troll, wpis zbyt pięknie dopasowany do mirków.
Najgorszy dzien w roku. Walentynki. Najgorszy dzien w roku. 19 lvl na karku, a ja ciagle sam. Nigdy nie mialem dziewczyny, bo zawsze bylem #!$%@? szary szczurek, ktory wolal uciekac do swojego malego swiata w swoim malym pokoiku. Eh ile ja bym dal zeby poznac jakas spokojna zamulaczke, z ktora moglbym sie tulic, ogladac razem filmy, po prostu siedziec sobie razem i zamulac, ale nie dadza mi nigdy, bo wiekszosc dziewczyn to
Przecież to nie jej zdjęcie. Czemu z was są takie pelikany? Zero analitycznego myślenia. Sugerowanie, że wrzuciłaby swoje zdjęcie po takim wpisie. I jeszcze ten czanspik. Opcje są dwie, albo troll, albo faktycznie brzydki różowy pasek, ale na pewno nie jest to jej zdjęcie.
PS: femki wiedzą, gdzie szukać zamulaczy, więc wszystko wskazuje na to, że jednak troll.