Wpis z mikrobloga

Mirki, do 4.5k cebulionów stacjonarka:

Gigabyte GA-X99-UD5 WIFI
Intel i7-4820K
2x 4GB ADATA XPG Z1 DDR 2800
Gigabyte GeForce GTX 960 OC ITX 2GB DDR5
OCZ ModXStream PRO 600W 80+ SLI
+ jakiś SSD 256GB na razie do 400PLN

to dobry wybór? Czy może ktoś poradzi co w tej cenie coś lepszego? Obudową się nie martwię, schowam pod szafą ( ͡° ʖ̯ ͡°)

#komputery #hardware #skladamkomputer #skladaniekompow #desktop
  • 42
  • Odpowiedz
@zb0oj: A jak chcesz kupować na raty to może zostaw kartę na koniec. Procki teraz mają całkiem niezłe integry a za jakiś czas wyjdą nowe Radeony i pospadają ceny obecnych kart.
  • Odpowiedz
@Murzinio: Dokładnie, w 4,5k bez grafiki, ale w sumie byłoby miło gdybym mógł jakiś monitorek w to wpiąc (ergo zintegrowana grafa byłaby spo).
  • Odpowiedz
@Murzinio: jak za mocny to możemy sie zamienić ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ja najbardziej ambitny plan jaki miałem to zamontowanie AC 140mm double fan, ewentualnie w bogatej opcji zainwestowanie w coś pokroju Corsaira H100, jak widać troche nie ta półka ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Murzinio: Nie no, czuje. Zielony w temacie nie jestem, ale mój rozwój technologiczny zatrzymał się na athlonie x2 5600+ i geforce 9800GT zanim kupiłem lapka... :)
  • Odpowiedz
Planujesz podkręcać sprzęt?


@Murzinio: W przyszłości tak, jak ogarnę jakieś WC. Odblokowany mnożnik w procku moim przyjacielem ma sie rozumieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@zb0oj: Jak dla mnie fajna opcja, większa szybkość niż jeden HDD. Sam mam te dyski w RAID i jestem zadowolony. Ale jak nie chcesz to zawsze można dołożyć do 500GB SSD czy zostawić sobie na dziwki i koks ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@Murzinio: Dziena za opinię, zaraz ogarnę co i jak i odkładam hajs, lecę do providenta, sprzedaje dywan i proszę mamę by dołożyła. Piona :)
  • Odpowiedz