Wpis z mikrobloga

Ponizsza "infografika" to pierwsze podsumowanie dzialalnosci uzytkownika @sorek na #mirko. Jak widac, sporo osob juz rozpoczelo nowe zycie i prace w #uk, jeszcze wiecej rozpocznie niedlugo. Wszyscy zadowoleni.
#sorecharityltd - pod tym tagiem @sorek odpowie na kazde pytanie dotyczace pomocy przy emigracji do #yorkshire

#emigracja #emigrujzwykopem #anglia #londyn #sorekabbey #pracbaza
n.....l - Ponizsza "infografika" to pierwsze podsumowanie dzialalnosci uzytkownika @s...

źródło: comment_HYkXSmCh8tHJ85yyNbkJmqojRG3aUcm3.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@kotletysadobre: @vomar: zależy gdzie będziesz mieszkać. W Barnsley zakup czy wynajem domu jest bardzo tani - mieszkanie 2 pokojowe w miarę nowe wynajmiesz bez problemu za około £300 na miesiąc. Dom znajdziesz w tej samej cenie choć pewnie bedzie to niższy standard i większe opłaty za ogrzewanie. Generalnie za £400 znajdziesz super lokum czy to mieszkanie czy dom. Także wynajmując mieszkanie w dwie osoby płacisz niewiele.
  • Odpowiedz
@rotflol: mieszkałeś u rodziny wiec pewnie kosztów nie miałeś dużych. Wiem, że ceny wynajmu czy zakupu domu są bardzo wysokie, dwa a nawet trzy raz wyższe od cen np. w Barnsley o którym krowa, ale to jak porównywać Kazimierz nad Wisłą do Wąchocka.
Mówisz, że z pracą nie było źle - szukałeś sam na miejscu czy miałeś coś już nagrane wcześniej? Mogę do ciebie napisać PW, mam kilka pytań odnośnie
  • Odpowiedz
@patrol798: u rodziny 600 funtow za pokój na 2 miesiące. Jadąc tam na 2 miesiące to te 6stow to jednak kupa kasy patrząc ze niby rodzina. Prace łatwilem sam na miejscu. Roznosilem cv oraz przez agencję. Możesz pisać śmialo.
  • Odpowiedz
@patrol798: mam kolegę w Harrogate który płaci 400 funtów miesięcznie za duży pokój z osobna ale mała kuchnią i osobna łazienka. Wiec jak się chce coś taniego znaleźć to można. Do tego niektóre hotele oferują pokoje dla swoich pracowników. Taka opcja wychodzi jeszcze taniej. Wiadomo, z biegiem czasu można wynająć domek. Rodzina właśnie taki posiada i płacą coś koło 700 funtów na miesiąc, co przy 2 osobach nie wychodzi tak
  • Odpowiedz
@rotflol: to naprawdę dobra cena, choć na ceny patrzyłem juz jakiś czas temu i raczej pobierznie. Wyprowadzka do Harrogate jest w moich planach od dłuższego czasu ale wiązałaby sie ze zmianą pracy mojej połówki i tego sie najbardziej obawiam - nie jeździ samochodem i angielski ma na średnim poziomie. Byłem w tym mieście kilka razy i bardzo mi sie tam spodobało. Jedyna bariera to wysokie ceny życia ale coś za
  • Odpowiedz