Wpis z mikrobloga

Ponizsza "infografika" to pierwsze podsumowanie dzialalnosci uzytkownika @sorek na #mirko. Jak widac, sporo osob juz rozpoczelo nowe zycie i prace w #uk, jeszcze wiecej rozpocznie niedlugo. Wszyscy zadowoleni.
#sorecharityltd - pod tym tagiem @sorek odpowie na kazde pytanie dotyczace pomocy przy emigracji do #yorkshire

#emigracja #emigrujzwykopem #anglia #londyn #sorekabbey #pracbaza
n.....l - Ponizsza "infografika" to pierwsze podsumowanie dzialalnosci uzytkownika @s...

źródło: comment_HYkXSmCh8tHJ85yyNbkJmqojRG3aUcm3.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@niemenel: Wiedziałem, że do sorka jest całkiem spory odzew, ale nie sądziłem, że aż tak :)
Znając życie to w wakacje będzie więcej niż 30 (sam namawiam kolegę, żeby chociaż na ten okres przyjechał).

@valotr: Niech żyje, dobro dobrem się odwzajemnia ( ͡ ͜ʖ ͡)
  • Odpowiedz
@niemenel: dobra dobra... kazde charity po cichu jakos musi zarabiac zeby sie utrzymac :D

@damian91: wiadomka.. sam bym pomagal.. ale mieszkam na zadupiu gdzie sa 2 sklepy, a pracuje w corpo gdzie rekrutacja moze trwac pol roku :D
  • Odpowiedz
@niemenel: Są jakieś opowieści mirków po przyjeździe? Zbierz je i na główną z nimi i z tą infografiką, w ciągu kilku dni liczba wyjeżdżających zwiększy się o 0 na końcu liczby... @sorek nie wiem, czy naprawdę pobierasz jakiś procent czy nie, ale moim zdaniem powinieneś, bo i tak wszyscy będą zadowoleni, a pobierając od nich jakąś (rozsądną) kasę w dłuższej perspektywie gdybyś to rozkręcił pomożesz większej liczbie zdesperowanych ludzi
  • Odpowiedz
  • 3
@Mordeusz: dziękuję bardzo ;) od wypłaty nic nie biorę bo z pracą tylko pomagam ;) co do mieszkań/pokoi wszystko wyjaśniam na priv ;)

@yeloneck: daj znać 3 tyg przed wyjazdem to coś Ci ogarnę
  • Odpowiedz