Wpis z mikrobloga

Ponizsza "infografika" to pierwsze podsumowanie dzialalnosci uzytkownika @sorek na #mirko. Jak widac, sporo osob juz rozpoczelo nowe zycie i prace w #uk, jeszcze wiecej rozpocznie niedlugo. Wszyscy zadowoleni.
#sorecharityltd - pod tym tagiem @sorek odpowie na kazde pytanie dotyczace pomocy przy emigracji do #yorkshire

#emigracja #emigrujzwykopem #anglia #londyn #sorekabbey #pracbaza
n.....l - Ponizsza "infografika" to pierwsze podsumowanie dzialalnosci uzytkownika @s...

źródło: comment_HYkXSmCh8tHJ85yyNbkJmqojRG3aUcm3.jpg

Pobierz
  • 87
  • Odpowiedz
@patrol798: z praca dla dziewczyny raczej nie ma problemu. Ja byłem z dziewczyną 2 razy w wakacje. Raz na 3 miesiące a innym na 2. Szybciej znalazła prace niż ja. Jeśli interesuje ją praca jako kelnerka lub pokojówka to znajdzie napewno. Fajnie tez pracować w szpitalu, ale trudniej się dostać. Chociaż dziewczyna pracowała jednego lata a innego miała propozycje kontraktu na rok. Ceny życia chyba nie są aż takie duże.
  • Odpowiedz
@rotflol: dzięki za informacje, w sumie tyle chciałem wiedzieć. Dziewczyna mówi po angielsku ale czasami boi sie odezwać żeby jakiegoś błędu nie zrobić na co Anglicy tak bardzo uwagi nie zwracają. Samochod zawsze jest plusem gdyby praca była poza miastem, choć agencje pracy zapewniają dojazd, a potem można sie z kimś zabierać. Chciałem tylko wiedzieć jak tam wyglada rynek pracy bo jest to ośrodek turystyczny a nie robotniczy i chyba
  • Odpowiedz
@patrol798: zależy jaka praca Cię interesuje. Harrogate głównie utrzymuje się właśnie z turystyki. Jeśli pasuje wam praca w restauracji czy hotelu jako kelnerka, pokojówka, kucharz itd to z praca nie będzie problemu. Typowo w harro fabryk raczej nie ma, gdzieś niedaleko słyszałem ze jest fabryka herbaty i przyjmują co jakiś czas. Ja pracowałem na magazynie poza miastem to dojezdzalem z anglikiem samochodem. Później mi tam nie pasowało to zrezygnowałem i
  • Odpowiedz