Wpis z mikrobloga

Wiecie co? Z początku Van Gaal miał u mnie spory kredyt zaufania, trzeba przyznać też, że kupował mnie swoją charyzmą. Ale z meczu na mecz, gdy widzę wyjściowy skład, to mam ochotę go strzelić przez łeb. Gramy z drużyną, która jest jednym z pretendentów do wylotu z ligi, jeśli nie będzie MINIMUM 2:0, będę zawiedziona. Mam tylko nadzieję, że jak już pojadę na ten mecz z Sunderlandem, to zobaczę Herrerę od pierwszej minuty.

#diabelskiweekend #united #mecz #bojowkaherrery #wincyjtagow
Pobierz pieczarrra - Wiecie co? Z początku Van Gaal miał u mnie spory kredyt zaufania, trzeba...
źródło: comment_JATbkvUKlnS3s8VzUt7ZpPtzqrncNIHH.jpg
  • 22
@Elthiryel: Podejrzewam, że będzie 4-4-2 z diamentem w środku, chociaż cholera wie, co Lujemu mogło tym razem wpaść do głowy. 28 lutego.
@Wojt_ASR: Ja z reguły jestem człowiekiem o dużych pokładach tolerancji i cierpliwości, ale pewnych ruchów Van Gaala powoli nie potrafię ścierpieć ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@pieczarrra: Ja tam i tak jestem jego sporym zwolennikiem. Ma swoje dziwactwa z tymi składami, ale wierzę że to minie gdy zbuduje już skład z mocnymi fundamentami. SAF też czasami dziwne rzeczy kombinował. Widzę, że trochę kibicom się zaczyna udzielać brytyjska nagonka na niego, ja przymykam na to oko. Nigdy nie będzie gorzej niż rok temu.
@ihaha: po tym jak dostał kasę na transfery też dupy nie urywało. United wyłożyło astronomiczne pieniądze np. na Marka Hughsa, a wyników jak nei było, tak nei było dalej. Zanim drużyna SAF-a wypaliła minęło 5, 6 (?) lat? Mimo głośnych nazwisk. Dajcie Van Gaalowi 1/3 tego czasu.
@pieczarrra: Wiem, że już nie jeden poradnik do wyjazdu na mecz zrobili, ale pytam, bo nie pamiętam czy trzeba mieć członkostwo, żeby obejrzeć mecz? A może wystarczy wejść na stronę MU i nabyć bilet?
@bullets: Niestety trzeba mieć. Ale jest trochę firm, które sprzedają bilety na różne wydarzenia sportowe i mają m.in. podpisaną umowę partnerską z United, dzięki czemu "zwykły zjadacz chleba" może je nabyć. Wiadomo, że nie będą to miejsca z najwyższej półki, ale lepszy rydz niż nic :)
@Wojt_ASR: tak tylko jak SAF dostał drużynę to był nawet nie średniak tylko słabiak, więc można było dać gościowi czas - szedł w góry, więc nie było źle. Tutaj nikt nie oczekuje od gościa, że wygra mistrzostwo, chociaż pewnie nieśmiało wszyscy na to liczą, ale poziom gry jaki reprezentuje ta drużyna jest żałosny. Ja się zastanawiam jakim cudem oni ciągle liczą się w walce o top4 jak w ciągu sezonu zagrali
@PlayTheGame: faktycznie super osiągnięcia - podlicz ile kasy wydał, a jakie korzyści. jak wielkich graczy miał, a co osiągnął. Majster Hiszpanii i JEDNO mistrzostwo Niemiec w porównianiu z tym co osiągnął Jupp Heynckes to kupa. Miał podobne kluby, a zobacz osiągnięcia. Takie sukcesy jak Puchar Niemiec i Puchar Hiszpanii to faktycznie OGROMNY wyczyn trenując FC Barcelonę i Bayern. No i ten fantastyczny Superpuchar Niemiec, to jest creme de la creme.

Nie
@ihaha: Ale to nie było tak, że United było aż tak fatalne jak ich miejsce w tabeli. Sezon wcześniej byli bodaj czwarci, czy trzeci. Poza tym serio, jaką drużynę dostał Van Gaal? Obrona? Bez żartów? Atak? Niewiele lepszy. Fakt, transferów parę było, ale Falcao nie gra tak, jak powinien, Di Maria też jakby przepadł...

Poza tym to dopiero pierwszy sezon Van Gaala. Tak jak piszę, zanim Ferguson wypalił minęło o wiele