Wpis z mikrobloga

Pytanie jak najbardziej na poważnie.
Załóżmy, że trafiacie do więzienia. Żeby to nie było pytanie tak bardzo oderwane od rzeczywistości, to wymyślmy powód: zamawianie #narkotykizawszespoko z TOR, nie odprowadzanie podatków od wygranej z #poker, jakieś hackerstwo, branie udziału w próbie obalenia rządu ( ͡° ͜ʖ ͡°) #karachan czy coś, stalking, paserstwo, sutenerstwo.... Albo za niewinność, jak w Symetrii. Wyłapujecie dajmy na to 2 lata. Idziecie do celi grypsującej, czy do frajerów?

Gif prześmiewczy, ale pytanie na poważnie.
Wolicie celę z zasadami, higieną, brak syfu, ludzie bardziej "ogarnięci" - ale za to mniejsze przywileje, widzenia z mniejszą częstotliwością, ograniczenia co do telefonów do rodziny, rakiet (paczek), brak możliwości zwolnienia warunkowego.... czy celę z "frajerami", bez zasad, syf, pogardę grypsujących ale za to większe przywileje?

#pytanie #kiciochpyta #rozkminy
D.....r - Pytanie jak najbardziej na poważnie.
Załóżmy, że trafiacie do więzienia. Ż...

źródło: comment_Ojs7FAbjL9FD7EiwTSdZxPZWZOtPwJah.jpg

Pobierz
  • 13
@Donk_von_Fisher: hej chłopaki za co siedzicie? Za morderstwo, pobicie ze skutkiem śmiertelnym, napad, pobicie i recydywa. A ty świeżak? No hakowałem sobie i kupowałem narkotyki na silkroadzie i koniecznie chciałem trafić do grypsyjących! ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Donk_von_Fisher: Lata prawdziwej grypserki dawno minęły, teraz to już nie jest to, wiadomo, że to się trzyma jeszcze ale inaczej to wygląda niżeli kilka-kilkanaście lat wstecz. Co do Twojego pytania to jest prosta odpowiedź - grypserka i "cela z zasadami", bo co do mniejszych przywilejów to jest mit :) Można grypsować i mieć pewne zasady, dlatego tez widzenia, telefony czy rakiety nie mają nic do tego, będziesz miał dobre sprawowanie(mimo grypsowania)