Wpis z mikrobloga

Ostatnio sporo się przewijało przez mikrobloga dość pikantnych informacji z życia Jacka Kaczmarskiego. Słynny mem na którym wymiotuje pomijam, bo jedyne źródło jakie znalazłem tego to teledysk Pantery. Ale czytałem, że chlał, bił rodzinę itp. Ktoś ma więcej informacji na ten temat, najlepiej ze źródłami?
#kaczmarski #pytanie #historiamuzyki
  • 4
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@goolek: Czy chlał, nie wiem, ale na pewno pił. Nie był też szczególnym monogamistą. Tematy alkoholu, kobiet czy ludzkiej słabości pojawiają się często w jego twórczości.
Moim zdaniem ludzi najbardziej boli ten kontrast, miedzy ich krystalicznym wyobrażeniem o JK, a tym, jaki był naprawdę. Z tego co ja czytałem o nim, to jest prywatnie postacią bardziej trudną, niż złą, tudzież negatywną.
Kampala - @goolek: Czy chlał, nie wiem, ale na pewno pił. Nie był też szczególnym mon...
  • Odpowiedz
@goolek: Wybacz ten spam powiadomieniami, ale po raz kolejny przypomniało mi się coś. A mianowicie, tytuły dwóch książek, tj "Autoportret z kanalią" Kaczmarskiego i "Mimochodem" Katarzyny Walentynowicz. Nie wiem, czy będzie ci się chciało aż tak wnikać w temat, ale na wszelki wypadek wolałem napisać.
Kampala - @goolek: Wybacz ten spam powiadomieniami, ale po raz kolejny przypomniało m...
  • Odpowiedz