Wpis z mikrobloga

Mam problem z obudową którą zgłosiłem do Corsaira, zaoferowali mi express replacement.
Problem w tym że w ich mailu mogę wyczytac...

A credit card hold equivalent to the retail cost of your unit is required. To avoid being charged, we need to receive your unit back within 10 business days from the date your Express RMA is shipped. You may also be charged if the item received is not covered under the warranty, or is a different item from what was approved.


Obudowę kupiłem na giełdzie elektronicznej, sprzęt nowy, ofoliowany itd bez sladów użytkowania.
Tylko pytanie, czy mimo wszystko jest objęta gwarancją producenta?
Nie chodzi mi o sam fakt braku faktury tylko o to czy istnieją jakiekolwiek "właściwości" ktore mogly by wskazać że dany produkt nie jest objęty gwarancją. Mam problem niestety z scianką mocującą płyte główną i cala obudowa musi byc wymieniona bo jest to element bazowy konstrukcji.

Czy mam się nie przejmowac, pakowć wszystko i odsyłać im?
Ciekawe jest to że jak kliknę Expand iT, to wysylają mi obudowe a ja muszę też im natychmiastowo wysłać, bo mam na to 10dni, wiec sprzet minie się po drodze.

#komputery #hardware #corsair #pcmasterrace #pc #gwarancja #reklamacja
Pobierz Shewie - Mam problem z obudową którą zgłosiłem do Corsaira, zaoferowali mi express re...
źródło: comment_7kEuNzChY32BEBmtIybYSkXyK6xEvGt0.jpg
  • 2